آن را دوست دارم یا از آن متنفرم ، Borat متعاقب Moviefilm بدون شک یک سواری وحشی است. همانطور که می توانید تصور کنید ، روند فیلمبرداری به همان اندازه وحشیانه بود. بورات ستاره ساشا بارون کوهن به توییتر برای به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از تولید ، و باید دید که باید باور کرد. در این کلیپ ، بورات به عنوان خواننده ای ظاهر می شود که در یک راهپیمایی صحنه ای اعتراض می کند و به محدودیت ویروس کرونا اعتراض می کند. شاید یادتان باشد که این رویداد در ماه ژوئن خبرساز شده است.

بورات ، پوشیده از ریش و لباس های تقلبی ، شرکت کنندگان را ترغیب می کند تا در آهنگی که به جو بایدن ، باراک اوباما ، “آنفولانزای ووهان” و کشته شدن جمال خاشوگی روزنامه نگار سعودی اشاره می کند ، با او همراه شوند. واکنش مردم بی ثبات است و باعث می شود که بارون کوهن در حالی که معترضین عصبانی به صحنه می روند ، فرار کند. در این غیبی ، نگاهی اجمالی به فرار بارون کوهن می اندازیم:

مطلب پیشنهادی  کارتون های جدید میکی موس به دیزنی پلاس می آیند

اوایل ماه اکتبر ، بارون کوهن یک قطعه متناسب با آن را نوشت زمان که در آن او ترس خود را در هنگام تجمع جناح راست به اشتراک گذاشت. وی توضیح داد که چگونه راهی یک وسیله نقلیه فراری شده است ، فقط برای اینکه “جمعیت خشمگین” راه فرار را مسدود کرده و وانت را بزنند. “زیر لباس من ، من یک جلیقه ضد گلوله پوشیده بودم ، اما احساس راحتی با برخی از افراد در خارج از سلاح های نیمه اتوماتیک ناکافی بود.” او بیان کرد.

در یک لحظه در طول فیلم ، کسی سعی می کند درب وسیله نقلیه بارون کوهن را باز کند. بارون کوهن گفت: “وقتی کسی در را باز کرد تا مرا بیرون بکشد ، من از تمام وزن بدن خود استفاده کردم تا درب را عقب بکشم تا زمانی که وسیله نقلیه مانور آزاد شود”. حق با بارون کوهن است که می گوید این آسانترین فیلم برای ساخت نبود.

فیلم بعدی Boratفیلم برای پخش در Amazon Prime در دسترس است.

گالری – بهترین فیلم ها درباره ساخت فیلم: