از فصل 4 ، هارتلی ساوایر نقش رالف دیبنی را بازی کرده است که به عنوان ابرقهرمان کشیده Elongated Man ، معروف تر از طرفداران DC Comics شناخته شده است. فلش. Sawyer در ابتدا را مجدداً تکرار کرد ، سپس برای فصل 5 و 6 به یک عضو بازیگر معمولی ارتقاء یافت اما اکنون Sawyer برای فصل هفتم این نمایش برنمی گردد ، پس از توئیت های قدیمی با ارجاعات نژادپرستانه و misogynist و شوخی های این بازیگر روشن شد.

گزارشگر هالیوود اولین بار در اخبار گزارش داد. حساب کاربری توییتر Sawyer از آن زمان حذف شده است ، اما گفته می شود توییت های توهین آمیز شامل مواردی است که می خواند: “تنها چیزی که مرا از انجام توییت های نژادپرستانه خفیف باز می دارد ، دانش این است که آل شارپتون هرگز دست از شکایت من نخواهد برد.”

مطلب پیشنهادی  سرویس جریان جهانی DC برای تبدیل شدن به سایت فقط کمیک

پس از انتشار خبر اخراج ساوایر ، فلش اریک والاس ، تهیه کننده اجرایی ، توئیتی را درباره این خبر توئیت کرد و گفت این توییت ها “قلبم را شکسته و مرا به جهنم دیوانه می کند.”

Sawyer همچنین عذرخواهی در اینستاگرام خود ارسال کرده است که می گوید سخنان وی “بی معنی بودن با هدف طنز بودن ، مضر بوده و غیرقابل قبول است و او”[regrets] آنها عمیقاً. “

اخراج ساوایر آخرین تکان دهنده در Arrowverse است ، و درست چند هفته پس از آنکه روبی رز اعلام کرد که نقش اصلی را ترک می کند ، می آید باتومن بعد از یک فصل تهیه کنندگان گفته اند که این نمایش را با یک شخصیت کاملا جدید بازسازی می کنند.

گالری – هر طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: