تازه اعلام شده فرار مرغ عاقبت در حال حاضر چیزهای جالب است.

ستاره اصلی فیلم ، جولیا ساوالا ، به توئیتر رفته است تا اعلام کند که او نه تنها نقش زنجبیل را در نتفلیکس تکرار نخواهد کرد. اجرای مرغ 2، او حتی مجاز به تست صدا برای نقش نبود او به دلیل آنچه او “سنگرایی” نامیده است ایجاد شده است.

ساوالا در نامه ای طولانی و طولانی ، توضیح می دهد كه به او گفته شد كه او “خیلی پیر” برای بازی در این قسمت است:

هفته گذشته از طریق نماینده من از طریق آبی از طریق آبی به من اطلاع داده شد که من به عنوان زنجبیل در دنباله Chicken Run بازی نمی شوم. دلیل آنها این است که صدای من اکنون به نظر می رسد “خیلی پیر” است و آنها می خواهند یک بازیگر جوان تر از این نقش دوباره استفاده کند. معمولاً در چنین شرایطی به یک بازیگر فرصت داده می شود که تست صوتی را انجام دهد تا از مناسب بودن صدا و لحن آنها مشخص شود ، اما به هر حال این فرصت را به من ندادم.

ساوالا آنقدر از کار افتاده بود که تست صدای خود را انجام داد – و او نتایج را در Vimeo برای همه مشاهده کرده و مقایسه می کند. به گوش غیرآموز من گوش می دهد دقیقا همان کاری که او 20 سال پیش کرد. صادقانه

براساس نامه ساوالا ، به او گفته شده است که “یکی از خلاقان” که حتی اگر تست صدا ثابت کرد که او همان “بعضی از صداها” را صدا کرده است [in the original cast] مطمئناً قدیمی تر به نظر می رسد “و این فیلم” هنوز دوباره به صدا در آوردن صدای زنجبیل ادامه خواهیم داد. ” ساوالا در ادامه سخنان خود اظهار داشت که با این تصمیم “ویران و خشمگین” است و احساس می کند “کاملاً بی قدرت است” و افزود: “من کاری دیگر نمی توانم انجام دهم ، غیر از تشکر از همه شما که دوست داشتید و هنوز دوست داشتید. فرار مرغ، همانطور که من انجام می دهم. “

مطلب پیشنهادی  ویژگی های کنسرت آنلاین DC - The Batman (بتمن) و Snyder Cut Reveals

اکنون تولیدکنندگان دست و پا چلفتی دارند. مگر اینکه ساوالا مبلغ گزافی را برای بازگشت این فیلم بخواهد (که بعید به نظر می رسد از آنجا که حتی به او اجازه ندادند برای این قسمت استماع شود) ، من نمی توانم درک کنم که چرا آنها نمی خواهند او را پس دهند. او به نظر می رسد همان است ، و او یک کار فوق العاده در فیلم اصلی که مردم آن را دوست داشت به اندازه کافی برای شایستگی ساخت دنباله 20 سال بعد انجام داد. آیا تولیدکنندگان فکر می کنند برای بازی زنجبیل به یک ستاره بزرگ احتیاج دارند؟ من آن را نمی گیرم.

اطلاعیه کامل ساوالا را می توانید در زیر بیابید. در حال حاضر ، Netflix اجرای مرغ 2 مجموعه تاریخ برتر ندارد.

گالری – فیلم ترسناک ترین کودکان و نوجوانان همیشه: