اگرچه مدتی است که ما در مورد این پروژه چیزی نمی شنویم ، ظاهرا فاکس در روزهای آخر قبل از دیزنی در حال توسعه یک ششم بود جان سخت فیلمی که می توانست بروس ویلیس را در نقش جان مک کلین ، یک پلیس شهر نیویورک با توانایی غیرقانونی در یافتن گرفتار شدن در موقعیت هایی شامل سارقانی که به عنوان تروریست ظاهر می شوند ، بازی کند. سخت بمیر 6 به طور معمول به عنوان “سخت بمیر: سال یک” توصیف می شد ، و می توانست ویلیس مدرن و فلاش بک های جان مک کلین جوان (با بازیگر دیگری) را در روزهای اولیه حضور در NYPD داشته باشد. یک سری داستانها درباره این وجود داشت (مانند این داستان) و این روند کند آهسته توسعه است ، اما آنها در حدود سال 2018 سرگرم کننده بودند. به نظر می رسید خرید دیوسی از فاکس ، کل مفهوم را یک بار برای همیشه به جهنم توسعه تبدیل کرده است.

مطلب پیشنهادی  قبل از پخش در ایالات متحده ممکن است "تنه" در خارج از کشور باز شود.

در حالی که هرگز نتوانستیم ببینیم سخت بمیر 6 به نظر می رسد که ما می خواهیم ببینیم … چیزی جدید از جان سخت. دختر ویلیس ، رومر ، کلیپی کوتاه از پدرش که سوت می کشد “قصیده برای شادی” ، غیر رسمی را منتشر کرد جان سخت آهنگ موضوعی با هشتگ “#DieHardIsBack”

این کلیپ شامل عنوان “هرچه یک داستان به پایان می رسد ، یک داستان جدید آغاز می شود” می شود ، که در واقع می تواند عنوان یک عنوان باشد سخت بمیر: سال اول داستان. با تاریخ امروز ، 20.18.20 به پایان می رسد. بنابراین احتمالاً این به چه دردی می خورد – تبلیغاتی برای محصولی با ویلیس در نقش جان مک کلین؟ – خیلی زود خواهیم فهمید

گالری – بهترین شخصیت های شخصیت فیلم دهه 1980: