باب اسفنجی شلوار مکعبی از سال 1999 در امواج هوایی نیکلودئون قرار گرفته است و آن را به یکی از طولانی ترین سریال های انیمیشن در تاریخ تلویزیون تبدیل کرده است. سرانجام ، پس از گذشت بیش از 20 سال ، بهترین پاتریک SpongeBob بهترین سریال های تلویزیونی خودش را می گیرد. پاتریک ، کنگره. (شما هنوز هم ممکن است به یک عامل جدید نیاز داشته باشید.)

مهلت این خبر را دارد ، از جمله توضیحی شگفت آور از نمایش. ظاهراً نخواهم شد کارتونی دیگر به سبک باب اسفنجی شلوار مکعبی، اما بیشتر یک کمدی متا-نمایش تجاری به سبک a ساحل شبح فضایی به ساحل:

نمایش پاتریک استار به مناسبت نمایش های لری سندرز و کمدی بنگ بنگ! با پاتریک (بیل فاگرباک) میزبان نمایش گفتگوی اواخر شب است. من می شنوم که این سریال حول پاتریک و خانواده اش می چرخد. Fagerbakke با بازیگران جدیدی روبرو می شود که شخصیت های جدیدی را ابراز می کنند ، با اعضای بازیگران SpongeBob انتظار می رود که گاه به گاه ظاهر شوند و نقشهایشان را بازنشر کنند.

طبق گزارش ها ، “ضبط صدا از قبل برای این پروژه آغاز شده است” ، که توسط همان تیم خلاق به عنوان اصلی هدایت می شود باب اسفنجی شلوار مکعبی سلسله. به نظر می رسد که بیشتر از طرف خردسالان مورد توجه طرفداران بزرگتر شخصیت قرار خواهد گرفت – اما در این مرحله احساس بزرگتر شدن می کند SpongeBob هواداران با حاشیه بسیار گسترده ای از جوانان پیروی می کنند. ضمنا جدیدترین SpongeBob فیلم ، اسفنج در حال اجرااخیراً نسخه تئاتر آن لغو شد و در عوض در سال 2021 بر روی PVOD و CBS All Access برتر خواهد رفت.

مطلب پیشنهادی  تریلر Star Trek Discovery جسورانه به آینده می رود در فصل 3

گالری – بهترین سریال های تلویزیونی متحرک همه زمان ها: