گاهی اوقات احساس می کنید تعداد بی شماری خدمات پخش جریانی در آنجا وجود دارد. حتی برخی از شرکت ها بیش از یک مالک دارند. به عنوان مثال AT&T دارای HBO Max و همچنین DC Universe است که یک سرویس پخش جریانی اختصاص یافته به فیلم ها و نمایش های کمیک های DC است. اما HBO Max همچنین یک بخش کامل از فیلم ها و نمایش های DC دارد ، به این معنی که این شرکت اساساً با خودش رقابت می کند. همانطور که بیشتر و بیشتر DC Universe نشان می دهد Doom Patrol و هارلی کوین به HBO Max مهاجرت کرده اند ، توقف عملیات DC Universe اجتناب ناپذیر به نظر می رسد و به کتابخانه HBO Max بسیار بزرگتر متصل می شود.

این اساساً همان چیزی است که امروز اعلام شده است ، با این خبر که DC Universe در حال تبدیل شدن به یک پلت فرم خدمات اشتراک کمیک به نام “DC Universe Infinite” است. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی ، سایت تازه بازسازی شده “دسترسی به بیش از 24000 کتاب طنز در هنگام راه اندازی” را شامل می شود ، و همچنین شامل “کمیک های دیجیتال-اول ، دسترسی انحصاری به حوادث طرفداران DC ، و همچنین یک جریان ثابت از اخیرا کمیک ها شش ماه پس از ورود نسخه های فیزیکی به قفسه های فروشگاه. ” این باعث می شود DC Universe Infinite رقیب مستقیم سرویس پخش کمیک های مارول ، Marvel Unlimited باشد ، که چندین سال است فعالیت می کند. این کتابخانه کتابخانه ای عمیق با حدود 27000 کمیک به همراه کتاب های جدیدی را ارائه می دهد که شش ماه پس از اولین انتشار در فروشگاه های کمیک به صورت آنلاین در دسترس هستند.

مطلب پیشنهادی  فیلم هایی که برای منتقدانی نمایش داده نمی شدند که در واقع خوب بودند

DC Universe در شکل اولیه خود کمیک داشت ، اما انتخاب گسترده نبود. هنگامی که من شخصاً سرویس را امتحان کردم ، این یکی از بزرگترین ناامیدکننده های آن بود. اگر هر لحظه نمی خواستید فیلم ها یا نمایش های موجود را تماشا کنید ، چیز دیگری بیشتر از این نبود – و DC Comics دارای کتابخانه ای عظیم است که قدمت آن تقریباً 100 سال پیش است و به نظر می رسید یک فرصت از دست رفته است.

DC Universe Infinite در 21 ژانویه 2021 آغاز به کار می کند و هزینه آن ماهانه 7.99 دلار یا سالانه 74.99 دلار خواهد بود. و HBO Max امروز نیز اعلام کرد که در حال تمدید DC Universe است هارلی کوین سریال برای فصل سوم.

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: