برای سالها ، كاتلین كندی ، رئیس لوكاسفیلم اصرار داشت كه وجود داشته باشد جنگ ستارگان به کارگردانی یک زن. تاکنون هیچ فیلمی چنین اثبات نشده است. اما اکنون به نظر می رسد آنجا اراده زن محور باشید جنگ ستارگان سریال های تلویزیونی ، به عنوان تنوع گزارش ها اکنون در دیزنی + در حال توسعه است.

به گفته منابع آنها ، لسلی هیدلند – مدیر خوابیدن با افراد دیگر و خالق سریال نت های فلیکس عروسک روسی – در حال کار بر روی نمایش است:

جزئیات دقیق این سریال در حال بسته شدن است ، اما منابع می گویند این سریال زن محور است که در بخش دیگری از جدول زمانی “جنگ ستارگان” نسبت به سایر پروژه ها اتفاق می افتد. گفته می شود Headland برای نوشتن و خدمت به عنوان نمایشگر سریال ، با نمایش در حال حاضر کارکنان ، وصل شده است.

همه حرکت رو به جلو در جنگ ستارگان کهکشان در حال حاضر همچنان در تلویزیون و دیزنی + حضور دارد. علاوه بر حداقل یک (و اکنون به طور بالقوه دیگری) فصل ماندالوریاییو نتیجه گیری Star Wars: The Clone Wars، دیزنی + نیز در حال ساخت یک سری spinoff از سرکش یک درباره شخصیت دیگو لونا ، کاسیان آندور و همچنین مجموعه تلویزیونی اوبی وان کنوبی با ایوان مک گرگور.

مطلب پیشنهادی  "خیابان کنجد" یک شهربازی مخصوص نژادپرستی برگزار خواهد کرد

البته همه این نمایش ها دارای شیب قابل توجه مردانه هستند ، البته مطمئناً جلوی دوربین و عمدتا در پشت آن نیز هستند. به طور بالقوه این یک چین و چروک بسیار جدید و جالب خواهد بود که می تواند نمایش را از سایر موارد متفاوت کند. و اگر دیده اید عروسک روسی، می دانید Headland بسیار با استعداد است. این پتانسیل جالب ترین است جنگ ستارگان نمایش در لیست دیزنی +.

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – هر Star Wars ، از بدترین به بهترین رتبه: