DC کمیک های کمیک دیجیتال جدید بسیار جالب ، بتمن: ماجراهای ادامه دارد ، انتخاب کردن به کجا Batman: سریال متحرک ترک کردن. بتمن: انیمیشن سلسله در طی دهه 1990 برای چندین سال دوید ، ستایش و تمجیدهایی از جمله چهار جایزه امی را بدست آورد. این نمایش با استقبال از استفاده از مضامین پیچیده و زیبایی شناسی خلق و خوی ، به سرعت مورد اقتباس مورد علاقه بسیاری از طرفداران DC از بتمن قرار گرفت.

Batman: The Adventures ادامه می یابد توسط پل دینی و آلن برنت ، هردو تهیه کننده سریال اصلی ، hel helms شده اند. این کمیک ها توسط Ty Templeton ، که اقتباس کرده است ، نشان داده شده است Batman: سریال متحرک از آنجا که چاپ شده است ماجراهای بتمن شماره 1 مطابق بیانیه رسمی دی سی کامیک ، دینی از ادامه کار با این تجسم خاص بتمن هیجان زده است:

من و آلن به این نویسنده نزدیک شدیم كه این ایده را انجام دهیم كه فصلی را انجام می دادیم كه احتمالاً دیده می شد اگر سریال را کنار نگذاشتیم تا Batman Beyond را انجام دهیم. با این حال ، متفاوت است که ما در حال بازگشت به برخی از خلاء های سری اصلی هستیم ، حوادثی که در این دوره هیچ تأثیری در سریال ها ندارند ، اما اکنون این کار را انجام دهیم. به عبارت دیگر ، تاریخهای پنهانی وجود خواهد داشت که جهان بتمن را وارونه خواهد کرد. چیزهایی که هیچ کس نمی دانسته است وجود داشته باشد ، تا کنون.

با مت ریوز بتمن با تأخیر در تولید روبرو هستیم ، بسیار جالب است که ما روش دیگری برای رفع بتمن داریم. بتمن: ماجراهای ادامه هید در ReadDC ، ComiXology و Kindle در دسترس است و شما می توانید سریال متحرک را اکنون در DC Universe پخش کنید.

مطلب پیشنهادی  جری استیلر ، فرانک کاستنزا ، ساینفلد ، در 92 سالگی درگذشت

گالری – تاریخچه تصویری بتمن: