4 اردیبهشت یک روز محبوب برای است جنگ ستارگان طرفداران – در سالهای اخیر به “روز جنگ ستارگان” غیررسمی تبدیل شده است ، گویی هر روز در فرهنگ ما روز گذشته جنگ ستارگان نبوده است. با این وجود ، 4 ماه مه (مانند “4 مه با شما باشد”) در سال 2020 فوق العاده خواهد بود ، زیرا این روز جدید خواهد بود جنگ ستارگان سریال های برتر مستند در دیزنی +.

دوبله گالری دیزنی: The Mandalorian، نمایش به طور ظاهری “پرده را به عقب” بر روی برنامه محبوب اجرای زنده قرار می دهد جنگ ستارگان سریالی که پاییز گذشته با دیزنی + آغاز شد ، با هشت قسمت مستند. نمایش برتر در دیزنی + در تاریخ 4 مه. در اینجا اعلامیه رسمی از توییتر آمده است:

داده شده ماندالوریاییتأکید بر جلوه های عملی و مجموعه ها و شخصیت های مبتکرانه و طرح های تبلیغاتی آن ، این سریال باید بسیار جالب باشد. هنر مفهومی برای نمایش زیبا بوده است؛ آن را در اعتبارات پایانی هر قسمت نشان داده شده است. بعلاوه ، شاید در نهایت متوجه شویم که چقدر اغلب پدرو پاسکال در زیر کلاه ماندالوریایی قرار داشت ، و چند بار هم یک شیرین کاری دو برابر بود. این همان چیزی است که ما واقعاً می خواهم بدانم

مطلب پیشنهادی  دیزنی تقریباً همه فیلم های 2020 خود را به سال آینده باز می گرداند

عنوان “گالری دیزنی: The Mandalorian،“به نظر می رسد که ما ممکن است در آینده مستندهای پشت صحنه دیگری را نیز ببینیم. (چطور گالری دیزنی: ساختن ستارگان جنگ: ظهور مقاومت؟) فصل دوم ماندالوریایی قرار بود پاییز امسال در دیزنی + پیش پرده برود ، هرچند که – مانند خیلی چیزهای دیگر این روزها – ممکن است به دلیل همه گیر شدن کرونور ویروس تغییر کند.

گالری – شگفت انگیز جنگ ستارگان هنر مفهومی:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید