حق رای دادن فیلم ترسناک طبیعی فوق العاده Clive Barker در 1987 بریتانیا هلرايزر در حال شروع سریال درمان در HBO است که چند قسمت اول به کارگردانی آن روی می دهد هالوویندیوید گوردون گرین.

مطابق با ضرب الاجل، این سریال توسط مارک ورهیدن (Battlestar Galactica ، Daredevil ، Heroes) و مایکل داگتی (X-Men United، Godzilla: King of the Monster، Trick r ‘Treat) با یک تیم خلاق و کاملاً وحشت ، Hellraiser ‘اولین نمایشگر صفحه نمایش کوچک مو باید ترسناک باشد.

براساس رمان بارکر قلب جهنم، هلرايزر شامل مرگ و رستاخیز بعدی فرانک (شان چاپمن) است که با بدست آوردن یک جعبه پازل خالی از سکنه وحشیانه کشته می شود. سالها بعد ، برادر فرانک ، لری (اندرو رابینسون) ، همسرش جولیا (کلر هیگینز) و دختر نوجوانشان کریستی (اشلی لارنس) به همان خانه ای که این حادثه رخ داده است ، نقل مکان می کنند.

در آنجا ، كریستی جعبه پازل را پیدا می كند و با سبونیت ها ، شیاطین لذت جسمی كه هر وقت شخصی پازل را حل می كند ، ملاقات می كند ، ملاقات می كند. آنها توسط Pinhead (داگ بردلی) هدایت می شوند ، یک سبونیت با روحیه ارواح که کرانیوم آن با سوزن تزئین شده است.

مطلب پیشنهادی  سریال ‘Obi-Wan’ یک فصل مستقل خواهد بود

هلرايزر نه دنباله دنبال شد ، که جدیدترین آن بود Hellraiser: داوری در سال 2018. این سریال در گذشته گسترش می یابد هلرايزر اساطیر ، به جای خدمت به عنوان راه اندازی مجدد این حق رای دادن. و شما می توانید سر خود شرط بندی کنید که Pinhead ظاهر خواهد کرد. این نمایش زمان زیادی را برای گذراندن رویدادهای گذشته تلف نمی کند – درعوض ، این برنامه بر ادامه کار خود تمرکز خواهد کرد هلرايزر کائنات. این بدان معنی است که شما بهتر است قبل از هر 10 فیلم قلم مو بزنید هلرايزر بازدید HBO.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک همه زمان ها: