ViacomCBS برنامه های خود را برای تغییر نام سرویس پخش جریانی CBS All Access با نام + پارامونت اعلام کرده است. مطابق با هالیوود ریپورتر ، تغییر نام برای اوایل سال 2021 انجام می شود ، در طی آن پخش کننده یک سری نسخه اصلی را براساس حق رای دادن محبوب مانند پدر خوانده، ذهن جنایی ، و باب اسفنجی شلوار مکعبی.

در این بین ، ViacomCBS با برنامه نویسی از Nickelodeon ، BET ، Comedy Central و MTV ، CBS All Access را تقویت کرده است. همچنین قبل از سوئیچ رسمی فیلم های Paramount بیشتری را خواهید دید که به سیستم عامل ضربه می زنند. هدف این شرکت در نهایت داشتن یک کتابخانه سینمایی و تلویزیونی با 30000 عنوان عنوان است.

از جمله سری های جدیدی که به پارامونت پلاس می آیند ، می باشد پیشنهاد، یک سری فیلمنامه محدود در مورد تجربه تولید ال رودی پدر خوانده. رویه محبوب CBS ذهن جنایی دوباره در یک مجموعه جنایی واقعی با عنوان تصور می شود ذهن واقعی جنایی. برای طرفداران موسیقی ، نسخه به روز شده MTV وجود دارد پشت موسیقی. و برای بچه ها ، پارامونت پلاس این محصولات را ارائه می دهد باب اسفنجی شلوار مکعبی اسپین اف کامپ کورال.

Bob Bakish در بیانیه ای گفت: “پارامونت یک مارک معروف و معروف است که مورد علاقه مصرف کنندگان در سراسر جهان است و مترادف با کیفیت ، صداقت و داستان سرایی در کلاس جهانی است.” نام تجاری جریان جهانی در بخش گسترده ای که از گسترده و عمق نمونه کارها ViacomCBS استفاده می کند و مجموعه ای فوق العاده از مطالب را برای لذت بردن از همه ارائه می دهد. “

مطلب پیشنهادی  تام هاردی مناظر را در تریلر جدید "Capone" می جوید

از آنجا که سرنوشت اکران های مهم فیلم همچنان نامشخص است ، به نظر می رسد که Viacom CBS بیشتر تراشه های خود را به بازی جریانی می اندازد. در عرض چند سال ، پارامونت ممکن است مترادف با “غول جریان” باشد تا “استودیوی فیلم”.

گالری – بهترین نمایش در Binge-Watch در هر سرویس جریانی: