مرد ماسه ای ، یک سریال نتفلیکس براساس شخصیت محبوب کمیک DC ، بازیگران اصلی خود را معرفی کرده است. تام استوریج (اره موتوری) در نقش Dream بازی می کند ، همچنین در کمیک ها با نام Morpheus شناخته می شود. Gwendolyn Christie به او پیوست (بازی تاج و تخت، جنگ ستارگان) ، که در نقش لوسیفر ، حاکم جهنم بازی خواهد کرد. بقیه بازیگران اصلی توسط ویوین آچامپونگ ، بوید هولبروک ، چارلز رقص ، آسیم چودری و سانجیف باسکار تهیه شده اند.

نیل گیمن که نویسنده این مجموعه کتاب های کمیک است ، با همکاری دیوید اس گویر و آلن هاینبرگ در حال نوشتن این نمایش است. این سه همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت خواهند کرد ، و هاینبرگ به عنوان مجری برنامه هدایت پروژه را بر عهده دارد. این نمایش حول محور Dream ، یک خدای متافیزیکی شناخته شده به عنوان یکی از Endless خواهد بود که پس از آزادی از زندان باید کارهای خلاف خود را اصلاح کند. همانطور که رویاها میلیاردها سال وجود داشته است ، این غرامت ها مدتی طول می کشد.

مطلب پیشنهادی  HBO Max می خواهد ‘The Venture Bros’ را از لغو ذخیره کند

“برای سی و سه سال گذشته ، آدم شنی شخصیت ها نفس کشیده اند و به اطراف راه رفته اند و در سر من صحبت کرده اند. من باور نکردنی خوشحالم که اکنون ، سرانجام ، آنها می توانند از ذهن من بیرون بیایند و به واقعیت تبدیل شوند ، ” تنوع) “من نمی توانم صبر کنم تا مردم آنجا ببینند که ما چه چیزی را به عنوان Dream دیده ایم و بقیه آنها گوشت می گیرند و گوشت متعلق به برخی از بهترین بازیگران خارج است.”

گیمن ادامه داد: “این شگفت آور است ، و من از بازیگران و همه سپاسگزارم آدم ماسه ای همکاران – نتفلیکس ، برادران وارنر ، دی سی ، به آلن هاینبرگ و دیوید گویر ، و لشکرهای صنعتگران و نوابغ در نمایش – برای اینکه وحشی ترین رویاهای من را به واقعیت تبدیل می کنند. “

گالری – ابرقهرمانان LGBTQ در کمیک های مارول و دی سی: