هیچ استودیوی انیمیشن – و شاید هیچ دوره استودیویی فیلم – به لطف دهه ها بازدید مانند داستان اسباب بازی، WALL-E، راتاتویی، بالا، A Bug’s Life، اعجوبه ها، و خیلی بیشتر. این شرکت با دقت از اسرار موفقیت خود محافظت می کند. من چندین بار برای بازدید از امکانات تولید آنها دعوت شده ام و هر بار اساساً در لابی اصلی ساختمان اصلی محدود شده ام. این یک لابی فوق العاده جالب است! اما همه چیز دیگر پشت درهای قفل شده پنهان مانده بود.

اگر تا به حال خواسته اید نگاهی اجمالی به پشت صحنه Pixar داشته باشید ، می خواهید این موضوع را بررسی کنید داخل پیکسار، سری جدید غیر داستانی جدید جمعه به دیزنی + می آید. در اعلامیه مطبوعاتی می توان گفت که این مجموعه “بینش هایی در مورد داستان های شخصی و سینمایی ارائه می دهد که نگاهی درونی به مردم ، هنرمندی و فرهنگ استودیوهای انیمیشن Pixar می دهد.” پیش پرده سریال را اینجا ببینید:

مطلب پیشنهادی  نویسنده "قانون و نظم" به دلیل تهدید پست ها در مورد معترضین اخراج شد

در خلاصه داستان رسمی این نمایش آمده است:

این مجموعه شامل چهار مجموعه با پنج داستان کوتاه در هر مجموعه است که حول یک موضوع اصلی متمرکز شده است. اولین مجموعه منتشر شده در روز جمعه “الهام گرفته شده” است ، و کشف آنچه باعث ایجاد انگیزه می شود و سفر از ایده تا اجرا است

داخل پیکسار برای اولین بار در Disney + در 13 نوامبر برگزار می شود. جدیدترین فیلم Pixar ، روح، از یک اکران تئاتر عبور می کند و در عوض در روز کریسمس سال 2020 در دیزنی + به نمایش در می آید.

گالری – هر فیلم Pixar ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: