هرگز قبلاً جمله “چراغ سبز به سریال داده” مناسب تر نبوده است.

اولین بار یک سال پیش به عنوان یکی از ویژگی های Comics DC که به HBO Max می آید اعلام شد ، اکنون تأیید شده است که سرویس پخش جریانی به زودی شامل یک سری تلویزیونی کاملاً جدید در مورد فانوس سبز، گروه پلیس فضایی با استفاده از حلقه های جادویی که می توانند از انرژی سبز هر چیزی ایجاد کنند. این نمایش به مدت 10 قسمت و هر قسمت به مدت یک ساعت ادامه خواهد داشت. در سال 2019 ، گرگ برلانتی به عنوان تهیه کننده این نمایش معرفی شد. امروز می دانیم که نویسندگان / تهیه کنندگان ست گراهام-اسمیت و مارک گوگنهایم به او پیوستند.

با کمال تعجب – و این کلمه ای ممکن است خیلی ملایم باشد – هر دو برلانتی و گوگنهایم روی فیلمنامه فاجعه بار 2011 کار کردند فانوس سبز فیلم ، با بازی رایان رینولدز در نقش هال جوردن ، معروف ترین فانوس سبز از کمیک های DC. در این میان ، برلانتی و گوگنهایم به دو معمار اصلی Arrowverse موفق تر در The CW تبدیل شدند. خیلی کم اتفاق می افتد که کسی بعد از آنکه بار اول آن را خیلی بد دمیده است ، این نوع فرصت دوم را در یک املاک بدست آورد. اما برلانتی و گوگنهایم اکنون یکی دارند.

مطلب پیشنهادی  CBS All Access '' The Stand 'اولین تریلر را دریافت می کند

مطابق با تنوع، جدید فانوس سبز “ماجراهای بسیاری از فانوس ها ، از جمله گای گاردنر ، جسیکا کروز ، سایمون باز و آلن اسکات – اولین چراغ سبز فانوس زمین را نشان می دهد ، که به قول کمیک ها ، یک مرد همجنسگراست – و بسیاری دیگر.”

HBO Max در حال حاضر مجموعه هایی بر اساس قهرمانان DC دارد Doom Patrol، تیتان ها، و هارلی کوین به تازگی اعلام شده است که سرویس پخش جریانی DC قبلی ، DC Universe ، در حال تغییر به یک سرویس فقط کمیک است ، با تمام برنامه های اصلی تلویزیون خود به HBO Max مهاجرت می کند.

Gallery – زیرنویس های Goofiest دنباله در تاریخ: