نت فلیکس اعلام کرده است که هر دو را سازگار خواهد کرد Tomb Raider و کنگ: جزیره جمجمه برای دو مجموعه انیمیشن متفاوت. پخش کننده برای توسعه هر دو پروژه با Legendary Television همکاری می کند. اولی بر اساس بازی ویدیویی Square Enix ساخته شده است ، در حالی که دومی حول هیولای افسانه ای King Kong متمرکز شده است.

اولین سری توسعه یافته کنگ: جزیره جمجمه، که به عنوان “یک فصل جدید از حق رای دادن Legendary’s Monsterverse” توصیف شده است. با توجه به خط ورود به سیستم (از طریق / ) ، پیش فرض “یک مجموعه هیجان انگیز ماجراجویی انیمیشن است که شخصیت های کشتی شکسته را ناامید می کند تا از خطرناک ترین مکان روی زمین فرار کنند – یک جزیره مرموز که هیولاهای ماقبل تاریخ از جمله بزرگترین تیتان آنها را در خود جای داده است ، کنگ ” برایان دافیلد (زیر آب) قرار است سریال را تهیه و تولید کند.

Tomb Raider انیمه بر روی سری بازی های ویدیویی Lara Croft تمرکز خواهد کرد. با این حال ، این یک موجود جداگانه از هر دو خواهد بود Tomb Raider امتیازات سینمایی که در اولین آن آنجلینا جولی بازی می شود. در سال 2001 ، جولی در عنوان قهرمان تیتراژ بازی کرد لارا کرافت: توم ریدر و سپس دوباره در دنباله 2003 لارا کرافت: توم ریدر. در سال 2018 ، آلیشیا ویکاندر نقش لارا کرافت را به عهده گرفت و شخصیت خود را در دنباله بعدی به کارگردانی دوباره تکرار می کند لاوکرفت کشوررا میشا گرین ..

مطلب پیشنهادی  چه کسی کودک یودا را از معبد جدی نجات داد؟

در عوض ، انیمه “پس از وقایع بسیار موفق اتفاق می افتد Tomb Raider سه گانه راه اندازی مجدد بازی ویدیویی “، و” آخرین ، بزرگترین ماجراجویی قهرمان قهرمان جهان “را 25 سال پس از اولین بازی ویدیویی خود ترسیم خواهد کرد. این مجموعه انیمیشن به نویسندگی و تهیه کنندگی اجرایی توسط Tasha Huo ساخته خواهد شد (The Witcher: Blood Origin، سونجا قرمز)

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: