پست زیر شامل تباه کننده برای انتقام جویان: Endgame.

اکنون می توان آن را به یاد آورد سخت است انتقام جویان: Endgame یک ساله است و ما تقریباً در حدود 780 سال است که در میان همه گیری های کوروی ویروس بوده ایم ، اما قبل از دو سال گذشته انتقام جویان فیلم ، یک تن از تئوری های طرفداران وجود دارد که در آن جنگ بینهایت رهبری خواهد کرد ، و دقیقاً چگونه تانوس همه سنگهای بینهایت را پیدا خواهد کرد.

یکی از محبوب ترین تئوری های پیش از انتشار این بود که سنگ Soul سرانجام خود را در اختیار آدام وارلاک نشان می دهد. وارلک در Marics Comics با Infinity Stones (یا همان سنگهای بی نهایت ، همانطور که قبلاً شناخته شده بود) سابقه طولانی دارد ، و اولین MCU او در پایان جیمز گان به طعنه افتاد. نگهبانان Galaxy Vol. 2. وارلاك هرگز در فاز سوم MCU ظاهر نشد ، اما در حین تماشای سالگرد دیروز انتهای بازی با کارگردانان جو و آنتونی روسو ، کسی پرسید آیا او تا به حال به عنوان یک مکان ممکن – یا شاید حتی هویت – سنگ روح شناخته شده است.

مطلب پیشنهادی  "MST3K" بازگشت به ویژه ویژه قرنطینه

پاسخ این سوال ، با وجود همه شایعات هیچ نبود – اما جالب اینکه روسوس در آنجا فاش کرد بود انتقامجو که به عنوان سنگ روح … قلعه کاپیتان آمریکا به حساب می آمد.

احتمالاً این تفکر وجود داشت که کاپیتان آمریکا قلب و روح انتقامجویان است – یا شاید روحانی ترین شخصیت ها؟ – اما به وضوح فراتر از معنای استعاری ، برای مخاطب بسیار گیج کننده خواهد بود. (“شخص نیز یک سنگ جادویی است؟ مثل کل زمان؟”) بعلاوه ، قرار دادن سنگ در آن سیاره دور از بیگانه و ابداع این منطق که در آن شخص باید برای سنگ Soul تجارت کند ، صحنه های قدرتمندی را که تانوس فعال کرده بود ، فراهم می آورد. دختر خود را قربانی کرد و بیواد بلک و هاوکی مجبور شدند برای “پیروزی” حق جان باختن برای آن بجنگند. در پایان ، این قطعاً تماس صحیح بود.

انتقام جویان: Endgame اکنون در فیلم خانگی موجود است.

گالری – هر فیلم جهانی سینمایی مارول ، از بدترین و بهترین ها رتبه بندی می شود: