ققنوس تاریک ختم کسی نبود که اصل را بخواهد مردان ایکس فیلم ها. فیلم برخی از بدترین بررسی های مربوط به حق رای دادن را دریافت کرد و فقط 252 میلیون دلار در سراسر جهان بدست آورد. در ایالات متحده ، این فیلم کمترین درآمد در کل سریال است. انتشار آن همزمان شد با خرید دیزنی قرن 20 فاکس و دستیابی به حقوق X-Men ، که همه تصور می کنند آنها سرانجام در دنیای سینمایی مارول خود گنجانیده می شوند. این پایان رسمی تیم فعلی مردان ایکس را شامل می شود ، که شامل مگنتو مایکل فاسندر ، استاد X ، جیمز مک آویو ، و ژان گری سوفی ترنر است.

ما احتمالاً هرگز هیچکدام از این افراد را دوباره با لباس آبی و زرد باز نخواهیم دید. اما اگر به ترنر مربوط می شد ، به نظر می رسد که احتمالاً می خواهیم. او گفت تنوع که او عاشق ساخت فیلم های X-Men خود بود (او در این فیلم ظاهر شد ققنوس تاریک و مردان ایکس: آخرالزمان) و برای “بیشتر” کشتن ” نقل قول دقیق او:

حتی نمی دانم که آیا دیزنی می خواهد به سفر X-Men ادامه دهد. من همیشه پایین می رفتم تا به آن شخصیت و آن بازیگر و آن تجربه برگردم – همین خیلی زیاد بود … بهترین زمان را در آن فیلم ها داشتیم. من می خواهم به عقب برگردم.

طعنه زن که بازی Dark Phoenix را گفته است که می خواهد برای ساخت فیلم های X-Men بیشتر بکشد ، قدرتمند است.

مطلب پیشنهادی  دیزنی تقریباً همه فیلم های 2020 خود را به سال آینده باز می گرداند

اگرچه به نظر می رسد یک شات طولانی (نه Longshot ، توجه شما را به یاد داشته باشید) دیزنی می تواند برخی یا حتی همه X-Men های فعلی را در MCU بازی کند ، و آنها را با همان نسخه های شخصیت ها به عنوان بخشی از بخش داستانی که سینمای مختلف را با هم ادغام کرده اند ، آورد. جهان به یک. (یک سریال اخیر مارول به نام جنگ های مخفیبه عنوان مثال ، این کار را برای جهان های مختلف کمیک بوک انجام داد.) تنها روشی که اصلاً اتفاق می افتد این است که اگر بازیگران بخواهند. بنابراین این واقعیت که ترنر بازی خواهد بود گامی در این جهت است ، اگر هیچ چیز دیگری نباشد.

در واقعیت ، هنگامی که مردان ایکس دوباره ظاهر می شوند ، آنها احتمالاً تیم جدیدی خواهند بود که دارای مارک مارکی بر روی دارایی است. در ضمن فینال مردان ایکس فیلم از فاکس ، جهش های جدیدقرار بود سرانجام در ماه جاری در سینماها افتتاح شود تا اینکه به همه گیر کرونور ویروس رسید. وقتی دیزنی تقویم انتشار خود را دوباره تغییر داد ، جهش های جدید دوباره به تأخیر افتاد در حال حاضر ، تاریخ جدیدی در این برنامه ندارد.

گالری – هر فیلم X-Men از بدترین به بهترین رتبه بندی: