CBS امروز اعلام کرد سه سری جدید را برای فصل تلویزیون پاییز 2020 انتخاب کرده است. حالت اول یک سایت چندرسانه ای است که به آن گفته می شود ب مثبت توماس میدلدیچ با بازیگران راه اندازی مجدد دوم است اکولایزر بازیگر نقش ملکه لطیفه. سومین جذاب ترین: کلاریس، دنباله ای برای سکوت بره ها تمرکز روی عامل FBI کلاریس استارلینگ پس از وقایع آن رمان / فیلم (جایی که او ابتدا توسط جودی فاستر بازی می شد).

در اینجا توضیحات رسمی نمایش از CBS است:

CLARICE ، از تولید کنندگان تحسین برانگیز الکس کورتزمن و جنی لومت ، و بازیگران ربکا نژاد (“دروغگویان کوچک بسیار زیبا”) در نقش عنوان ، یک شیرجه عمیق به داستان شخصی غیرقابل توصیف شخصیت درخشان و آسیب پذیر FBI ، مأمور کلاریس استارلینگ است. درست در سال 1993 ، شش ماه پس از وقایع “سکوت بره ها” کال پن ، نیک ساندوو ، مایکل کودلتز ، لوکا دی اولیویرا و Devyn A. Tyler نیز ستاره می شوند. الکس کورتزمن ، جنی لومت و هدر کادین با همکاری Secret Hideout تهیه کننده های اجرایی استودیوهای MGM Television و CBS Television است. Aaron Baiers تهیه کننده مجری است.

ورد سریال عاقبت برای اولین بار از چند ماه پیش بیرون آمد ، پیش از آنكه همه گیر كروناویروس شروع به خرابكاری در تولید تلویزیون و فصل آزمایشی كند. کلاریس استارلینگ یکی از شخصیتهای قابل تشخیص در دنیای رمان های نویسنده توماس هریس ، هانیبال لچر ، توماس هریس بود که در اقتباس تلویزیون قبلی خود ظاهر نشد ، هانیبالبا بازی Mads Mikkelsen. آن نمایش حق انطباق نداشت سکوت بره ها به طور خاص ، از این رو او هرگز به بازیگران پیوست (و از این رو این نمایش می تواند دو برابر شود).

مطلب پیشنهادی  چگونه WandaVision می تواند تیم بعدی مارول و شرور را معرفی کند

جستجو کنید کلاریس به پیش نمایش در پاییز … با فرض اینکه تولید تلویزیون می تواند مقداری قبل از آن از سر بگیرد.

گالری – جالبترین کارگردان Cameos در فیلم ها: