در سال 2012 ، من این فرصت را پیدا کردم که مقاله ای را برای The A.V. تهیه کنم. باشگاه. وقتی لحظه ای فرا رسید ، می دانستم دقیقا تنها چیزی که می خواستم در مورد آن بنویسم ، تنها فیلمی که واقعاً مهم است: تریلر علمی تخیلی Sylvester Stallone در سال 1993 آدم تخریب.

در آن زمان ، این یک انتخاب جسورانه احساس می کرد. آدم تخریب در محافل حساس مورد احترام قرار نگرفت ، و این در دوره ای از زندگی حرفه ای استالونه به وجود آمد که در آنجا به وی عمدتاً به عنوان یک شوخی بیش از حد تپه دیده می شد. این بخشی از آنچه است آدم تخریب بسیار هوشمندانه ، استالونه از فرضیه فیلم استفاده کرد – در مورد یک ابرخودرو ماشینی که در حال حاضر منجمد می شود و در آینده ای کاملاً درست و کاملاً ضد آب از بین می رود. در سالهای اخیر ، بیشتر و بیشتر آدم تخریب طرفداران ظاهر شده اند – و در سال 2020 این فیلم با توجه به آینده کروناویروس- esque خود که در آن تمام تماس های بدنی ممنوع است ، توجه بیشتری را جلب می کنیم.

آدم تخریب هرگز دنباله ای بدست نیامد (هرچند که یک خط اسباب بازی عجیب کودک و دوست داشتنی به دست آورد) اما با توجه به اهمیت مدرن آن ، شاید زمان مناسب یک باشد. به نظر می رسد استالونه اینگونه فکر می کند. او در حساب کاربری اینستاگرام خود در طول قرنطینه در حال انجام Q& As fan است و فاش کرد که a Demolition Man 2 در واقع در آثار است. نقل قول او:

من فکر می کنم در حال آمدن است ما در حال حاضر با برادران وارنر روی آن کار می کنیم و به نظر می رسد فوق العاده است ، بنابراین باید نتیجه بگیرد. این اتفاق می افتد

در هر مقطع گذشته ، احتمالاً من درباره ی a دو طرفه بوده ام Demolition Man 2. اما اکنون واقعاً می تواند زمان خوبی برای یک باشد. جهان تا کنون از آنچه که فیلم اصلی را به نمایش گذاشته است جهش یافته است – و گرچه ما زندانهای رمزنگاری یا اسلحه های جادویی برق نداریم ، به نظر می رسد که 2020 ما هر روز به آینده فیلم داستانی نزدیک تر می شویم. چه می شود اگر صنعت رستوران در نتیجه خراب شدن خراب شود و فقط تاکو بل ایستاده باشد؟ به طور جدی ، این می تواند موثر باشد.

مطلب پیشنهادی  بررسی های "جهش های جدید" در میان بدترین حق رای دادن در X-Men

گالری – نوارهای VHS که هنوز هم بسیار ارزشمند تکان دهنده هستند: