به عنوان دومین بازار بزرگ در جهان ، سینماهای سینمای چینی از زمان بسته شدن درهایشان در اواخر ژانویه به دلیل تاج ویروس ضربه مهیبی به خود گرفتند. به گفته وانگ شیائووی ، رئیس دفتر چین ، درآمد گرافیکی گمشده حدود 4/4 میلیارد دلار است. اما اکنون ، در میان اخباری مبنی بر پایین آمدن وضعیت اضطراری چین در تاریخ 30 آوریل ، سینماها امیدوارم در اوایل ماه ژوئن بازگشایی شود.

اعلام اولیه توسط معاون دبیرکل دولت شهرداری پکن ، بی چن ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در مرکز پکن انجام شد. وانگ بعداً به جزئیات تدریجی مکانهای تفریحی در سرتاسر چین ، از جمله 70،000 صفحه فیلم این کشور پرداخت. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، تا تابستان سالن تئاترها کار می کنند.

هنگامی که فیلم ها در سینماهای چین از سر گرفته می شوند ، وانگ اظهار داشت که دولت “یک سری سیاست های پشتیبانی از صنعت فیلم را ارائه می دهد” و “هر دفتر منطقه ای فیلم نیز سیاست های پشتیبانی خود را معرفی خواهد کرد.” علاوه بر این ، دولت قصد دارد از این به بعد “کنترل پیش پرده سینمای تئاتر” را کنترل کند ، که این امر ممکن است مانع از تولید زودهنگام فیلم ها به سرویس های پخش شود.

مطلب پیشنهادی  ستاره ، هارتلی ساویر ، توییتهای نژادپرستانه و نژادپرستانه را اخراج کرد

سینماهای سینمای چین در اواخر ژانویه بسته شدند ، چند هفته جلوتر از زنجیره های بزرگ سینمای آمریکا. ما باید توجه بیشتری به نحوه ورود مجدد سینماهای آنها به جامعه داشته باشیم ، زیرا ممکن است چیزی در مورد آینده های سینمای خودمان به ما بگوید.

گالری – چیزی که از رفتن ما به فیلم ها بیشتر از دست می دهیم: