شانگهای دیزنی لند پس از بسته شدن به مدت سه ماه و نیم به علت وقوع اولیه coronavirus در چین ، درهای خود را دوباره باز کرد. به طور معمول ، دیزنی لند شانگهای می تواند 80،000 میهمان و 12000 عضو بازیگران را در خود جای دهد. با این حال ، با بازگشایی آن ، پارک تفریحی فقط 30 درصد از کل ظرفیت خود را پر کرده بود تا خطر ابتلا به جوانه زنی را به حداقل برساند. اما این همه تغییر نکرده است. دیزنی لند دیگر فقط “شادترین مکان روی زمین” نیست ، اکنون در تلاش است تا سالم ترین فرد شود.

در حال حاضر ، مراجعه کنندگان به پارک باید شکاف ورود به موقع را برای ورود به شانگهای دیزنی لند رزرو کنند. پس از ورود ، همه باید یک کد بهداشتی QR شانگهای را نشان دهند ، که به دولت اجازه می دهد تا در معرض قرار گرفتن در معرض ویروس بالقوه قرار گیرد. ماسک صورت برای همه شرکت کنندگان و اعضای بازیگران مورد نیاز است ، و نوارهای زرد روشن نشانگر شش پا از خانواده های مسافتی است که باید منتظر ماندن در صف جاذبه ها باشند. شخصیت ها به پارک برگشته اند ، اما فکر نکنید شما به زودی به سلامتی پنج Goofy یا در آغوش سفید برفی آغشته خواهید شد – دستورالعمل های فاصله اجتماعی نیز برای تعامل شخصیت ها اعمال می شود.

به طور کلی ، سرویس های بهداشتی عمومی سواری ، رستوران ها و صف های انتظار بصورت نمایی افزایش یافته است. “اندرو بولشتاین ، SVP عملیات برای شانزهای دیزنی توچال می گوید:” ما یک تیم بسیار تمیز نگهبان نگهبان داریم که تعداد کسانی را که در پارک پارک می شوند ، مرتباً در حال پاک کردن سطوح هستیم ، افزایش داده ایم. ” اگرچه مقررات به صورت فاز تنظیم می شوند ، بولشتاین احساس می کند آنچه که شانگهای دیزنی در حال حاضر انجام داده است می تواند یک “الگوی” بالقوه برای بازگشایی سایر پارکها باشد. بولشتاین اطمینان داد: “ما قادر خواهیم بود تعادل مناسب بین ایمنی و سلامتی و اعتماد به نفس و سپس جادویی را که هر روز قادر به ارائه آن هستیم به دست آوریم.”

گالری – پارک سواری که هرگز ساخته نمی شود:

مطلب پیشنهادی  تئاترهای AMC ممکن است در پایان سال بی هزینه شوند