جهان سینمایی مارول 23 فیلم از امروز شروع کرده و از سال 2008 شروع می شود مرد آهنین و نتیجه گیری (حداقل در حال حاضر) با تابستان گذشته مرد عنکبوتی: دور از خانه. در حالی که فیلم ها تقریباً در زمان واقعی پیشرفت کرده اند ، در دوره زمانی MCU نیز مرتفع شده اند. در شرایطی که انتقام جویان: Endgameکاملاً آشکار ، با انتقام جویان که به موقع برای بازیابی سنگ های بینهایت و نجات جهان به عقب بازگشتند. و ، البته ، بسیاری از فیلم ها از وقایع گذشته فلاش بک دارند ،

جالب است که جدول زمانی نهایی وقایع را از هر فیلم مارول مشخص کنید. این نیز می تواند … یک شرکت مجنون عظیم و مرزی؟ خوشبختانه پادکستر تونی گولد مارک به تازگی به لطف همه گیر کرونور ویروس وقت زیادی روی دستان خود گذاشت در طول قرنطینه ، او جدول زمانی از زمان را جمع کرد همه صحنه در MCU. خیلی طولانی است (بخاطر داشته باشید که گلدمارک از این موارد استفاده نکرده است نمایندگان S.H.I.E.L.D. یا سایر برنامه های تلویزیونی مارول مانند مدافعان، و صحنه های حذف شده به عنوان کانون رسمی حساب نمی شوند):

مطلب پیشنهادی  «شاهزاده تازه بل بل» به عنوان یک سریال درام دوباره راه اندازی می شود

با توجه به تحقیقات او ، صحنه اول پیشگویی از تور: دنیای تاریک، که ریشه های باستانی بیگانگان را در این فیلم نشان می دهد. صحنه آخر لحظه های آخر است مرد عنکبوتی: دور از خانه. (دهو.) و در بین او 108 لحظه مشخص دیگر را که به مدت 23 فیلم MCU به طول بیانجامد ، شمارش می کند. قدم بعدی برای برخی از افراد واقعاً محروم این است که یک فیلم ابرقهرمانی غول پیکر تهیه کنند و فیلم ها را به ترتیب زمانی دقیق تبدیل کند. چه کسی قدم به وظیفه خواهد گذاشت؟!؟

گالری – بزرگترین انتقام جویان: Endgame سوراخ های قطعه قطعه: