پست زیر شامل SPOILERS برای سه قسمت اول WandaVision است.

کوین فیگ قبلا گفته است که وقایع WandaVision مستقیماً به آینده منتهی شوید دکتر استرنج عاقبت ، دکتر استرنج در مولتیور جنون. این ما را به فکر فرو برد: چه می شود اگر یک شرور از دنیای دکتر استرنج یکی از اتفاقات عجیب در شهر وست ویو باشد؟ و چه می شود اگر که شخصیت سپس به شرور اصلی تبدیل می شود مولتیور جنون؟

آخرین ویدیوی رایان آری و تیم ویدیویی ScreenCrush همین نظریه را بررسی می کند. پس از بازبینی نمایش تاکنون ، بررسی می کند که کدام شرورهای مارول قدرت و انگیزه دارند تا واندا ، ویژن و بقیه شهرها را در این شبیه سازی شبکه های تلویزیونی تله ای به دام بیندازند. بسیاری از طرفداران حدس می زنند که شخص شیطانی مفیستو مسئول این وضعیت است. (از این رو تمام نمادگرایی قرمز است.) اما ما فکر می کنیم که این شخص دیگری است ، کسی که احتمال دارد این فضای رویایی عجیب و غریب را ایجاد کند. در زیر ببینید که چه کسی …

مطلب پیشنهادی  سریال "جنگ ستارگان" در سریال های زن در اثر در دیزنی +

اگر این ویدیو را در مورد شرور مخفی عرفانی که رشته ها را به داخل می کشد دوست داشتید WandaVision، بیشتر فیلم های ما را در زیر ببینید ، از جمله اینکه چگونه Hyrdra می تواند در پشت دنیای تلویزیون باشد WandaVision، تمام تخم مرغ های عید پاک در WandaVision قسمت 3 و نظریه ما درباره چگونگی بازگشت ویژن به زندگی. بعلاوه ، تعداد بیشتری در کانال YouTube ScreenCrush وجود دارد. برای گرفتن قسمت های بعدی ما حتماً مشترک شوید. WandaVision هر هفته از + دیزنی پخش می شود.

گالری – تکامل هر لباس انتقام جویان ، از فیلم به فیلم: