هر سه دنباله مستقیم به درندهدرنده 2، شکارچیانو درنده – همه تلاش کردند تا ستاره فیلم اصلی ، آرنولد شوارتزنگر را به شکلی بازگرداند. درنده 2 در اصل به عنوان یک داستان مربوط به هلندی شوارتزنگر تصور شده بود، اما ستاره در نهایت به تصمیم ترمیناتور 2 بجای. رابرت رودریگز وقتی برای اولین بار نوشت ، مفهوم مشابهی را در ذهن داشت شکارچیان. و cliffhanger در حال بسته شدن از درنده، به ویژگی های بازگشت مدتها در انتظار هلندی در نظر گرفته شد.

هیچکدام از آنها اتفاق نیفتاد و جدا از شخصیتی با همین نام و ظاهری مبهم مشابه در یک بیگانه در مقابل غارتگر بازی ویدیویی ، هلندی هرگز در حق رای دادن مجدداً ظاهر نشده است. سرانجام ، با اعلام اینکه هلندی ها به جدید پیوسته اند ، همه این تغییرات تغییر می کند پاصلاح کننده: زمین های شکار بازی در اواخر این ماه به عنوان یک شخصیت قابل پخش

پلی استیشن بلاگ تمام جزئیات را دارد – و بله طبق گفته مدیر ارشد خلاق Illfonic ، جارد گریتزن ، شوارتزنگر صدای خود را به بازی کمک کرده است:

ما هلندی ها را به Predator: Hunting Grounds می رسانیم. بله ، آرنولد شوارتزنگر یکی از نقشهای موردعلاقه من را از کودکی برای این بازی تکرار کرده است. بازی ای که IllFonic از عشق به Predator ’87 توسعه یافته است. گفتن فرزند درونی من نمی تواند مهیج باشد ، آن را ملایم قرار می دهد. بله ، با او ملاقات کردم و بله ، فکر می کنم خونسردی خود را حفظ کردم. ما باید یک روز را در ضبط آفتابی کالیفرنیا با آرنولد بگذرانیم. و قبل از اینکه بپرسید ، آرنولد واقعاً یکی از بهترین افراد است که من در طول زندگی ام با آنها ملاقات کردم.

ورود هلندی ها به بازی شامل یک بروزرسانی رایگان برای همه بازیکنان است که به شما امکان می دهد “یاد بگیرید که هلندی ها در تمام این سالها کجا بوده اند و داستان خود را با کلمات خود از طریق یک سری نوارهای صوتی که می توانید هنگام رسیدن به سطح خود بشنوید ، بشنوید.” بازی به عنوان هلندی بخشی از یک DLC پرداخت می شود که همچنین به شما می شود دسترسی سریع به تفنگ و چاقو هلندی است. (کسانی که برای بعد آزاد در ژوئن در دسترس خواهد بود.)

مطلب پیشنهادی  جدید "Batwoman" Javicia Leslie است

در اینجا نگاهی کامل به 2020 هلندی با شکوه او مشاهده می شود:

هلندی های جدید به طور قطع شبیه آخرین Terminator شوارتزنگر از سال گذشته است تیره سرنوشت. این یک طراحی جالب برای شخصیت است. چگونه می تواند شما را نه می خواهید به عنوان آن مرد بازی کنید؟ هلندی زمین های شکار DLC در تاریخ 26 ماه مه عرضه می شود.

گالری – هر فیلم بازی ویدیویی ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: