حتی قبل از همه گیر کروناویروس ، تئاترهای AMC از نظر مالی از نظر مالی چندانی نبودند. بزرگترین زنجیره تئاتر کشور با حدود 1000 صفحه ، قبلاً با چندین میلیارد دلار بدهی زین شده بود. AMC با بسته شدن سالن های خود به دلیل همه گیر ، ماه گذشته بدهی های بیشتری را برای ماندن در مشاغل افزایش می داد. بسیاری پیش بینی می کنند این شرکت می تواند ورشکستگی شود.

شایعات دیگر حاکی از آن است که این شرکت می تواند به طور کامل خریداری شود. ایمیل روزانه گزارش می دهد که آمازون با توجه به اضافه کردن تئاترهای خود به امپراتوری عظیم فروشندگان آنلاین “در حال گردش” است:

منابع گفته اند که غول خرید و فناوری آنلاین ، که توسط میلیاردر جف بزوس اداره می شود ، حاکمیت بر تئاترهای AMC آمریکا ، بزرگترین زنجیره سینمای جهان است که صاحب اودئون در انگلیس نیز هست. تصور می شود که این دوازدهم در مورد تصاحب احتمالی AMC توسط آمازون گفتگو کرده اند. به گفته منابع ، هنوز مشخص نیست که آیا بحث ها همچنان فعال هستند یا اینکه آیا آنها به توافق منجر می شوند.

آمازون قبلاً ورود به عرصه تجارت فیلمهای تئاتری را در نظر گرفته بود. بنا به گزارش ها ، آنها یکی از خریداران بالقوه زنجیره arthouse از تئاترهای Landmark بودند که در سال 2018 به گروه کوهن مدیا فروخته شد. AMC نه تنها مکانی را برای نمایش فیلم های خود بلکه مکانی برای نمایش به آمازون می دهد همه فیلم ها؛ به فضایی عالی برای تبلیغ همه محصولات و خدمات آمازون اشاره نکنید. از نظر تئوری از خرید Whole Market Foods Market در سال 2017 چندان دور نیست.

مطلب پیشنهادی  جوش تانک فیلم سینمایی "جنگ ستارگان" خود را با بازی بابا فت را تأیید کرد

البته ، فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر باز هستند؛ سینماهای سینما ، به طور کلی ، چنین نیستند. با این حال ، شانس چیزی است که ناخوشایند خواهد بود در صورتی که تئاترهای AMC قصد دارند در آینده نزدیک بازگشایی شوند اتفاق می افتد.

گالری – چیزی که بیش از همه از سینماها بدست می آوریم: