فصل فیلم های تابستانی امسال یکسان نیست. ما هنوز هم در بهترین شرایط ممکن هفته ها از اولین گروه اصلی فصل فاصله داریم. و بود ماه ها به دور از اولین فیلم مارول سال 2020 – عنکبوتکه در ابتدا قرار بود در ماه مه سال 2020 در سینماها اکران شود و اکنون قرار است در تاریخ 6 نوامبر سال 2020 اکران شود.

برای طرفداران مارول چیزهای زیادی وجود ندارد که از این خلاء استفاده کنند اما 23 فیلم اول را در دنیای سینمایی مارول به دست بیاورند ، و شاید بتوانند خانه های خود را با کالاهای عجیب و غریب مارول جمع کنند. تحول مارول از ناشر فرومایه کتابهای طنز به منبع یکی از موفق ترین حق رای دادن در تاریخ سینما با انفجار در محصولات دارای مجوز با الهام از کتابخانه گسترده شخصیت های این شرکت همراه شده است. چند دهه پیش ، شما خوش شانس بودید که یک تی شرت و اسباب بازی های Marvel را پیدا کنید. اکنون ، تقریباً همه کالاهای خانگی قابل تصور در نسخه مارول عرضه می شوند. کاتالوگ محصولات مارول مانند “Merchandising!” کلاسیک خوانده می شود صحنه از توپهای فضایی، نه فقط یک شوخی.

مطلب پیشنهادی  بررسی های "جهش های جدید" در میان بدترین حق رای دادن در X-Men

فکر می کنید برخی از محصولات عجیب Marvel را دیده اید؟ اینime به گرفتن آ بزرگ چرخش مرد آهنین قهوه از لیوان جمجمه Thanos خودداری کنید و این 15 doozies را بررسی کنید …

گالری – فیلم هایی که هرگز از MCU الهام گرفته اید: