جیمز کامرون در حالی که بسیاری از تولیدات متوقف شده اند ، نقره ما در تمام این زمینه است آواتار 2 هنوز در راه است. دیروز، آواتار “رسمی حساب توییتر دو تصویر جدید از مجموعه فیلم به اشتراک گذاشت ، کامرون را در بالای دکل به تصویر می کشد و به بازیگران یادداشت می کند قبل از غواصی زیر آب. و بله ، آن سنجاقک های زرد و آبی نودل استخر هستند ، به بازیگران داده می شود تا بتوانند بین فیلمبرداری استراحت کنند:

هفته گذشته ، حساب توییتر دیگری را به اشتراک گذاشت عکس تنظیم شده اعضای بازیگران Sigourney Weaver و جوئل دیوید مور بین صحنه های عکسبرداری در سایت 26 Shack. این تصاویر در مورد دنباله تولید شده توسط استودیوی 20th Century ، مقدار زیادی از اعتیاد به مواد مخدره را ایجاد می کنند ، که از اول تا زمان انتظار وجود دارد آواتار در سال 2009 به سینماها رسید. آواتار 2 اولین از چهار دنباله برنامه ریزی شده در حق رای دادن است.

مطلب پیشنهادی  دانیل رادکلیف به J.K. توییتهای ضد ترانس رولینگ

در حالی که هنوز در مورد این طرح چندان مشخص نیست ، ما می دانیم که این داستان همچنان به دنبال انسان نجات ناپذیر جیک سولی (سام وورتینگتون) و علاقه عشق او به نیری (Zoe Saldana) در تلاش برای محافظت از سیاره بیگانه ادامه خواهد داد. پاندورا از نفوذ انسان. تعداد زیادی از بازیگران جدید به بازیگران پیوستند ، از جمله کیت وینسلت ، جامین کلمنت ، دیوید تئولیس ، میشل یوه و وین دیزل. با یک گروه موسیقی مانند آن ، ما برای یک سوار وحشی آماده هستیم.

آواتار 2 قرار است 17 دسامبر 2021 منتشر شود.

گالری – بالاترین فیلم درخشان ترین زمان ها:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید