بچه ها ، قسمت غیرممکن قرار است چهره ای از گفتار باشد.

با این وجود ، اکنون به نظر می رسد که برای دو نفر دیگر غیرممکن خواهد بود ماموریت ها – هفتم و هشتم در حق رای دادن اکشن طولانی مدت تام کروز – برای رسیدن به تاریخ انتشار اصلی آنها. با خاموش شدن تولید به دلیل تاج ویروس ، این ها دیرتر از آن چیزی که پیش بینی شده اکران می شوند. ماموریت: غیرممکن 7 قرار بود در 23 ژوئیه 2021 افتتاح شود. اکنون در 19 نوامبر 2021 آغاز می شود ماموریت 8 به جای 5 آگوست 2022 در تاریخ 4 نوامبر 2022 بیرون می آید.

آنها تأخیرهای گسترده ندارند – سریع و خشمگین 9 در حال حاضر به مدت یک سال به تعویق افتاده است – اما هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر به زودی همه گیری برطرف نشود ، این تاریخ ها تاریخ نهایی خواهند بود. برای هواداران تام کروز دو ماه بسیار ناچیز بود. کروز مدتها انتظار می رود تفنگ برتر عاقبت ، تفنگ برتر: ماوریکخرداد ماه در سالن های سینما قرار بود اکنون در 23 دسامبر سال 2020 افتتاح می شود. (امیدوارم.)

مطلب پیشنهادی  هالی بری از نقش Transgender به دنبال انتقاد فاصله می گیرد

پارامونت امروز سایر تغییرات تاریخ انتشار را نیز اعلام کرد: گشت پنجه اکنون در 20 آگوست 2021 افتتاح می شود سیاهچالها و اژدهاها در تاریخ 27 مه 2022 و کریس پرات اولین حضور خواهند داشت دنیای فردا بازدید از تئاترها در 23 ژوئیه 2021 ، شکافی که قبلاً توسط آن برگزار شده بود ماموریت: غیرممکن 7.

برای کسانی که در خانه نمره کسب می کنند ، تام کروز اکنون 60 ساله خواهد شد ماموریت: غیرممکن 8 در سینماها افتتاح می شود. یادت باشه زمانیکه پروتکل شبح قرار بود آخرین او باشد ماموریت؟ این نه سال بود و پنج فیلم های قبلی زمان پرواز می کند ، و همینطور تام کروز از آنجا که یاد گرفت چگونه یک هلیکوپتر را برای پرواز بگیرد ماموریت: غیرممکن – سقوط.

گالری – هر آب نبات سینمای سینما ، از بدترین به بهترین رتبه: