باشه ، این coronavirus است. اکنون شما خیلی دور شده اید

مطمئناً فیلم ها به تأخیر می افتند. سالنهای سینما باز نیستند. که بهترین است اما یک سال تاخیر کامل سال دیگر جان ویک فیلم سینما؟ این قابل قبول نیست

با این وجود ، این واقعیت ماست. مطابق گزارشگر هالیوود، Lionsgate تقویم انتشار خود را برای ماهها و سالهای آینده تنظیم کرده است. مهمتر از همه، جان ویک: فصل 4، که قرار بود در تاریخ 21 مه 2021 در سینماها آغاز شود ، اکنون در 27 ماه مه 2022 افتتاح خواهد شد. یک سال کامل دیگر بدون جان ویک؟ این خوب نیست.

جان ویک: فصل 4تاریخ انتشار اولیه اکنون متعلق به مارپیچ: از کتاب اره، راه اندازی مجدد جدید سریال ترسناک طولانی مدت از ستاره و نویسنده کریس راک ، که قبلاً قرار بود اواخر همین ماه افتتاح شود. در همین حال، محافظ همسر هیتمن، عاقبت شگفتی رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون به ضربه رسید محافظ هیتمن، است همچنین یک سال تمام را به تأخیر انداخت و اکنون در 20 آگوست 2021 افتتاح خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  آنتونیو Banderas می گوید که او کاملاً از Covid-19 بهبود یافته است

بیانیه او در مورد اخبار دامون گرگ Lionsgate ، از طریق THR:

از آنجا که مخاطبان از سراسر جهان به سینماها باز می گردند ، بیشتر آنها احساس می کنند این ویژگی که فقط تجربه تئاتر سنتی می تواند ارائه دهد وجود دارد. Lionsgate از ارائه چنین فیلم های متنوعی با حضور بسیار دیگری هیجان زده است. از IP با مارک عالی گرفته تا داستانهای منحصر به فرد از صداهای جدید ، تصویرسازی مجدد وحشتناک و برخی از کمدی های واقعاً هیستریک ، ما در استقبال از دوستداران فیلم به تئاترهای مورد علاقه خود و با چیزهای ویژه برای همه ، با همکاران خود در نمایشگاه می آییم.

در واقع ، هیچ چیز خاص تر از یک چیز جدید وجود ندارد جان ویک دنباله بهتر است دوباره به تعویق نیفتد. قلب ما قادر به تحمل عذاب نخواهد بود.

گالری – بهترین موسیقی متن فیلم قرن بیست و یکم: