کار همچنان ادامه دارد لیگ عدالت زک اسنایدر، قطعه مورد انتظار کارگردان فیلم کمیک DC که توسط زک اسنایدر آغاز شد و پس از ترک اسنایدر از پروژه در حین تولید توسط جاس ویدون به پایان رسید. فیلم جدید – از نظر فنی یک مینی سریال چهار بخشی ، چهار ساعته – سال آینده در HBO Max اکران می شود.

در حالی که جدید است لیگ عدالت شامل فیلمهایی است که پاییز امسال توسط اسنایدر و برخی از بازیگران اصلی فیلمبرداری شده است ، این فیلم (مجموعه تلویزیونی؟) همچنین شامل صحنه های بسیاری است که اسنایدر برای آنها فیلمبرداری کرده است لیگ عدالت که بعداً توسط نسخه تئاتری توسط ودون و برادران وارنر بریده شد. بسته به منبع ، برخی تخمین ها مقدار فیلم اسنایدر را در لیگ عدالت در “10 درصد”

این همان چیزی است که ری فیشر ، بازیگر سایبورگ در فیلم ، به پادکست Geek Show (از طریق لیست پخش) گفت. او نمی توانست درمورد صحنه هایی که شخصاً در صحنه فیلمبرداری نبوده بگوید ، اما می داند که تقریباً هیچ چیزی را که با اسنایدر در قسمت تئاتر زخمی شده ، ضبط نکرد. در واقع ، او فقط می گوید یکی صحنه سیندر او را می توان در یافت لیگ عدالت:

آنچه از شخصیت من و آنچه در نسخه تئاتر مشاهده کردید می توانم به شما بگویم این است که هر صحنه به استثنای صحنه پشت بام پلیس Gotham City با کمیساریای گوردون و بتمن و فلش و همه اینها. هر صحنه ای که من در آن هستم دوباره عکس گرفته شده است. من تقریباً تمام فیلم را در انتهای خود دوباره عکس می گیرم. در مورد چیزهای دیگران ، جایی که من آنجا نبودم ، واقعاً نمی توانم به شما بگویم.

چه لیگ عدالت زک اسنایدر بهتر یا بدتر از نسخه اصلی است ، غیرقابل انکار است که متفاوت خواهد بود – نیازی به ذکر نیست خیلی بیشتر. در زیر می توانید کل مصاحبه با ری فیشر را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  شما می توانید مجموعه ای از اتومبیل های فیلمبرداری کلاهبردار مراقبت های بهداشتی داشته باشید

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: