با توجه به جف گلدبلوم ایان مالکوم در پارک ژوراسیک، “زندگی راهی پیدا می کند.” و کارگردان Colin Trevorrow راهی برای تکمیل فیلمبرداری در این فیلم پیدا کرده است دنیای ژوراسیک: سلطه در میان همه گیر جهانی. در آخر هفته ، Trevorrow موقعیت مهم را در توییتر به اشتراک گذاشت و از بازیگران و خدمه برای سخت کوشی و سخت کوشی ستایش کرد:

سام نیل ، که در حال تکرار نقش آلن گرانت برای فیلم پرفروش آینده است ، نیز هست یادداشتی را به اشتراک گذاشت با بیان اینکه: “روزهایی وجود داشت که فکر می کردیم موفق به این کار نمی شویم. اما ما داریم … چیزی را که تقریباً غیرممکن به نظر می رسید بیرون کشیدیم. خدمه عالی بازیگران دوست داشتنی. مدیر ارشد Phew- و جشن ها. “

دنیای ژوراسیک: سلطه در اوایل ماه مارس به دلیل شیوع Covid-19 مجبور به توقف تولید در استودیوی Pinewood Studios لندن شد. فیلمبرداری در ژوئیه همراه با اقدامات احتیاطی بهداشتی گسترده ، از سر گرفته شد سلطه اولین فیلم بزرگ موفق هالیوود که به دنبال همه گیری شروع به کار کرد. با این حال ، فیلم مجبور شد در ماه اکتبر به مدت دو هفته مکث کند و در موارد اندکی از موارد مثبت روی صحنه رفت. چه زمانی سلطه سرانجام بسته بندی شده ، در مجموع 18 ماه در حال تولید بود.

مطلب پیشنهادی  دیانا ریگ ، "بازی تاج و تخت" و "ستاره انتقام جویان" ، در 82 سالگی درگذشت

ضرب الاجل گزارش می دهد که 40،000 آزمایش کووید در ساخت استفاده شده است سلطه. علاوه بر این ، میلیون ها دلار اضافی برای اطمینان از سلامت و بهداشت کلیه اعضای بازیگران و خدمه هزینه شد. کسانی که روی این فیلم کار می کنند – از جمله ستاره های کریس پرات و برایس دالاس هوارد – مجبور بودند ماه ها خود را از سایر نقاط جهان جدا کنند.

ما باید مدت ها منتظر بمانیم تا فیلم محبوب در سینماها حاضر شود. ژوراسیک جهان: سلطه قرار است در 10 ژوئن 2022 آزاد شود.

گالری – فیلم هایی که در خارج از کشور درآمد بیشتری نسبت به ایالات متحده دارند: