چه چیزی فیلم را “عالی” می کند؟ آیا یک فیلم به ظاهر عالی می تواند سوراخ های نقشه ای داشته باشد؟ این گفتگو بین بازیگران و فیلمسازان بود توییتر سه شنبه گذشته ، با شروع روند “5 فیلم عالی” در رسانه های اجتماعی. آ بازگشت به آینده اختلاف جنجالی توسط جیمز گون ، کارگردان مارول ، دوباره جلب شد ، که معتقد بود این فیلم با وجود خطای احتمالی می تواند عالی باشد.

سوراخ طرح مورد بحث موضوعی بود که ده ها سال است که مورد بحث قرار گرفته است. چرا والدین مارتى هنگام بازگشت او به امروز ، او را تشخیص نمی دهند؟ همانطور که اعضای مختلف صنعت سرگرمی سر و صدا می کردند ، نگهبانان کهکشانکریس پرات در پست توییتر خود دو سنت اختصاص داده است:

همانطور که معلوم است ، پرات مرده بود. در مصاحبه اخیر با گزارشگر هالیوود، بازگشت به آینده فیلمنامه نویس باب گیل یک بار و برای همیشه سوراخ نقشه را بست. گیل توضیح داد: “بخاطر داشته باشید که جورج و لورن تنها 17 سال از 8 روز متی / کالوین را می شناختند و حتی آنها را در آن هشت روز حتی نمی دیدند.” بنابراین ، سالها بعد ، آنها هنوز هم ممکن است به یاد بیاورند. آن بچه جالب که در تاریخ اولشان آنها را جمع کرده است. “

مطلب پیشنهادی  C The Croods 2 ’با اولین تریلر مورد انتظار برمی گردد

اما حتی اگر والدین مارتى ممکن است او را به عنوان شخصی که قبلاً با او ملاقات کرده اند ، تشخیص دهند ، بعید نیست که آنها بتوانند دقیقاً او را مشخص کنند. گیل گفت: “اگر هیچ مرجع عکس نداشتید ، بعد از 25 سال ، احتمالاً فقط یک یادآوری مبهم دارید.” وی با بیان اینکه حتی اگر جورج و لورن متوجه یك شباهت بین کالوین و پسر نوجوانشان شوند ، نتیجه گرفتند كه احتمالاً آن را به صورت تصادفی گچ می كردند. وی تأیید کرد: “این کار بزرگی نخواهد بود.”

خوش آمدید ، که حل و فصل می کند.

گالری – جالبترین بازگشت به آینده تجارت:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید