نکته ای که باید در عصر coronavirus به خاطر بسپارید: در حالی که فیلم های اکشن زنده در سراسر جهان خاموش هستند ، تولید در فیلم های متحرک ادامه می یابد ، جایی که فاصله اجتماعی و کار از خانه بسیار ساده تر است. اگر این بیماری همه گیر مدت طولانی ادامه یابد ، ممکن است شاهد افزایش قابل توجهی در فیلم های انیمیشن باشیم ، زیرا استودیوها می دانند که یکی از معدود مواردی است که می تواند با خیال راحت تولید و انتشار کند.

Case in point: Deadline گزارش می دهد که Paramount و Hasbro با یک انیمیشن جدید پیش می روند مبدل ها فیلم ، اولین بار برای پرده بزرگ از دهه 1980 است. بنا بر گزارش ها ، فیلم جدید “داستان مبدا” خواهد بود که روی Cybertron تنظیم شده است ، و بر رابطه بین Optimus Prime و Megatron متمرکز خواهد شد.

این استودیو حتی یک کارگردان برنده اسکار نیز دارد که روی این پروژه کار می کند – جاش کولی ، که به تازگی کارگردانی را بسته است (و دریافت یک جایزه اسکار) داستان اسباب بازی 4. بنا بر گزارش ها ، کولی اکنون “بر پیش نویس نهایی با نویسندگان نظارت دارد.” این نویسندگان آندرو بارر و گابریل فراری بودند که روی هر دو کار کردند مورچه فیلم برای مارول.

مطلب پیشنهادی  ایان هولم ، ستاره "بیگانه" و "ارباب حلقه ها" ، در 88 سالگی درگذشت

آخرین باری که ترانسفورماتورها به صورت متحرک در صفحه بزرگ منتشر شدند ، سال 1986 بود The Transformers: The Movie بر روی نسلی ناشناس از طرفداران جوان رونمایی شد. در حالی که صبح شنبه مبدل ها این کارتون برای مخاطبان در هر سنی در نظر گرفته شده بود ، نسخه این فیلم بسیار شدیدتر بود و کشته شدن بیشتر بازیگران کلاسیک ترانسفورماتور ، از جمله محبوب (شخص (ع)) Optimus Prime را نشان می داد. به عنوان مردی که واقعاً نگران کننده بود داستان اسباب بازی 4، کولی منحصر به فرد برای ادامه این میراث مهم ترساندن کودکان کوچک با تبدیل روبات ها صلاحیت خاصی دارد.

گالری – 18 تحول بازیگر دیوانه: