دنیای ژوراسیک: سلطه قرار است فیلمبرداری در Pinewood Studios در لندن در تاریخ 6 ژوئیه از سر گرفته شود. Deadline گزارش داد که تصمیم Universal با برچسب قیمت سنگین 5 میلیون دلار پروتکل ایمنی همراه است. تصویر به کارگردانی کالین Trevorrow اولین تولید بزرگ هالیوود است که فیلمبرداری را در ایالات متحده مجدداً آغاز کرد ، بعد از اینکه کروناویروس مجبور شد بسیاری از محصولات را متوقف کند.

محدودیت های جدید ایمنی عبارتند از: “آموزش Covid برای کلیه بازیگران و خدمه ، پزشکان در محل ، پرستاران و غرفه های انزوا ، 150 ایستگاه ضد عفونی کننده دستی ، مه شکن های ضد ویروس شبانه” ، بیش از 1800 علائم ایمنی در اطراف Pinewood ، و “مناطق سبز” برای تیراندازی بازیگران و خدمه. ” ستارگان کریس پرات و برایس دالاس هاوارد پس از ورود به ایالات متحده ، طبق مقررات دولتی ، باید دو هفته قرنطینه را پشت سر بگذارند. این به نظر می رسد یک راه فرسوده برای ساخت فیلم است ، اما مدیران تولید جهانی احساس اطمینان دارند که تولید با “تاخیر محدود” می تواند به جلو حرکت کند.

مطلب پیشنهادی  Marvel's ‘Shang-Chi’ Wraps Production

قسط سوم دنیای ژوراسیک این حق رای دادن شروع به فیلمبرداری می کند و بیشتر از سایر تولیدات هالیوود مستقر در ایالات متحده مانند دیزنی است پری دریایی کوچک و برادران وارنر. ” بتمن. فقط قبل از این است که سایر استودیوها از این درخواست پیروی کنند ، اما ممکن است برای بعضی از اینها چالش برانگیز باشد – اجرای چنین قوانین سخت آسان یا ارزان نیست. یک مدیر تولید جهانی اعلام کرد: “هرکسی که علائم داشته باشد بلافاصله قبل از اعزام به خانه جدا می شود.” ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از پروتکل های ملی بالاتر و فراتر از آن برای ایجاد یک محیط امن استفاده می کنیم. هزینه اکنون نگرانی اصلی ما نیست: امنیت است. “

دنیای ژوراسیک: سلطه قرار است 11 ژوئن 2021 منتشر شود.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم همه زمانها: