داستان پشت همشهری کین، که به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های ساخته شده تا کنون شناخته می شود ، موضوع Netflix است مانک، فیلم جدید از باشگاه مبارزه و زودیاک کارگردان دیوید فینچر. در این فیلم گری اولدمن در نقش هرمان مانکیویچ ، هم نویسنده اورسن ولز ، بازی می کند کین او در حین نوشتن این فیلم ، که بر اساس زندگی روزنامه نگار روزنامه نگار ویلیام راندولف هرست ساخته شده بود – که در این فیلم توسط چارلز رقص بازی کرد – او را دنبال می کند. در این بازیگران می توان از آماندا سیفرید در نقش ماریون دیویس ، آرلیس هوارد در نقش لوئیس بی مایر ، فردیناند کینگزلی در نقش ایروینگ تالبرگ و تام بورک در نقش اورسون ولز نام برد.

اولین تریلر این بیوگرافی بسیار مورد انتظار به صورت آنلاین وارد شد. در زیر آن را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  انتشار سنبله لی کوتاه آیا تاریخ جدید تکرار خود را متوقف خواهد کرد؟

در خلاصه داستان رسمی فیلم آمده است:

در دهه 1930 هالیوود در حالی که برای اتمام فیلمنامه Citizen Kane برای اورسن ولز مسابقه می داد ، از نگاه منتقد اجتماعی تند و فیلمنامه نویس الکلی هرمان جی مانکیویچ مورد ارزیابی مجدد قرار می گیرد.

در اینجا چند تصویر اضافی از فیلم آورده شده است:

آن آخرش واقعاً به نظر می رسد همشهری کین، در حالی که کین در ابتدای فیلم در بستر مرگ بود. تعجب آور نخواهد بود اگر میمون های فیلم فینچر باشند کینساختار شروع با مرگ مانکیویچ و سپس به عقب برمی خیزد تا معروف ترین فیلم او ساخته شود. مانک برای اولین بار در سینماهای منتخب در ماه نوامبر آغاز می شود و در 4 دسامبر در سراسر جهان برای اولین بار در Netflix پخش می شود.

گالری – بهترین فیلم ها و نمایش های اصلی Netflix: