هالیوود را تماشا کنید ، زیرا یک ستاره جدید به شهر می آید – اسلینکی. بله ، اسباب بازی کلاسیک کودکان فیلم بلند خود را به دست می آورد. کارگردان تامرا دیویس (بیلی مدیسون، نیمه پخته) هدایت این پروژه را بر عهده خواهد داشت ، که در داستان واقعی چگونگی محبوبیت اسلینکی کاوش خواهد شد. در حالی که خلقت اسلینکی در دهه 1940 به ریچارد تی جیمز نسبت داده می شود ، این همسرش بود که بتی پس از آنکه وی را با شش فرزندشان ترک کرد ، تجارت در حال رشد را اداره کرد بنابراین این هنوز داستان اسلینکی است ، اما همچنین داستان بتی جیمز است.

“وقتی داستان او را خواندم از داستان فراز و نشیب پارچه هایشان تا ثروت بسیار الهام گرفتم. من هیچ ایده ای نداشتم که این اسباب بازی نمادین داستان نوآوری آمریکایی ، درام داخلی و ظهور مدیر اجرایی زن است. “زندگی بتی جیمز لحظه ای از تاریخ آمریکا است که در آن زنان ثابت کردند که نه تنها در برابر ناامیدی می توانند زنده بمانند بلکه وقتی فرصت پیش می آید شکوفا می شوند.”

مطلب پیشنهادی  "همیلتون" باعث افزایش گسترده در برنامه های دیزنی + می شود

این فیلم به تهیه کنندگی جوآن روبینو تحت لوای تولید BeBrave Media وی تولید خواهد شد. شرکت اسباب بازی پشت Slinky ، Just Play نیز درگیر تولید خواهد بود. Chris Siverston قلم خواهد زد لاغر فیلمنامه با بازی آن کارلی و کریستینا کربلو. روبینو اظهار داشت: “تامرا برای ما سکان هدایت این فیلم یک انتخاب فوری و غریزی بود.” “او داستان را با نگاه بتی جیمز در پیش زمینه و اسباب بازی نمادین Slinky به عنوان همبازی ، به سطح جدیدی ارتقا خواهد داد.”

لاغر پیش بینی می شود فیلمبرداری در سال 2021 آغاز شود ، اگرچه یک استودیوی بزرگ هنوز آن را جمع آوری نکرده است. اجازه دهید ممیزی های نقش اسلینکی آغاز شود.

گالری – بهترین فیلم های سینمایی زن در حال پخش در جریان: