وقتی برای گذران زندگی فیلم تماشا می کنید و می نویسید ، هشت کلمه وجود دارد که شما با آنها بسیار آشنا هستید – و هر وقت از دیدن آنها وحشت دارید.

“ما در حال اکران فیلم برای بررسی نیستیم.”

هالیوود سالانه صدها فیلم اکران می کند و تقریباً همه آنها چندین بار برای منتقدان به نمایش در می آید. حتی در زمان شیوع ویروس کرونا ، استودیوها از طریق انواع سیستم عامل های مشاهده امن ، به پیش نمایش آنلاین فیلم های آینده خود ادامه داده اند. بنابراین وقتی فیلمی اصلاً اکران نمی شود – همانطور که ماه گذشته با فاکس اتفاق افتاد جهش های جدید – این به طور معمول نشانه این است که استودیو به قدری مطمئن است که بوی بد آنها را گرفته است و حتی نمی خواهند آن را به احتمال زیاد در اشتباه بودن به کسی نشان دهند.

مطلب پیشنهادی  Featurette جدید "No Time to Die" معرفی شخصیت شرور Rami Malek است

به طور معمول … اما نه همیشه. برادران وارنر نشان نداد اصول پیش از انتشار ، حداقل در بیشتر مناطق ایالات متحده برای منتقدان. به هر حال بیشتر نظرات مثبت را دریافت کرد. همانطور که در لیست زیر نشان داده شده است ، این یک اتفاق جداگانه نیست. این فیلم ها به دلایل مختلف برای منتقدین به نمایش درنیامده اند – اما مهم نیست دلیل آن ، ده عنوانی که در پی می آیند همه ارزش وقت شما را دارند.

گالری – بسیاری از غلات صبحانه بر اساس فیلم ها وجود دارد: