خود را برای برخی از پیروزمندترین اخبار آماده کنید: بیل و تد چهره موسیقی تاریخ انتشار آن چهار روزه شده است و در سالن های سینما و VOD در تاریخ 28 اوت به نمایش در می آید. این اطلاعیه در کلیپ اختصاصی پشت صحنه ، که دوستی عالی بین Keanu ریوز و الکس وینتر را جشن می گیرد فاش شد. من یک ترانه دوتایی نمادین را بیشتر بنویسید ، منتظر می مانم. فیلم زیر را مشاهده کنید:

ویندوز و ریوز به فرزندان روی صفحه خود ، Brigette Lundy-Paine و Samara Weaving پیوسته اند. Lundy-Paine نقش دختر بیلی را بازی می کند ، و Weaving دختر بیل Thea را بازی می کند. درست است ، بیل و تد فرزندان خود را پس از یکدیگر نامگذاری کردند. اهداف دوستی کل. که در بیل و تد چهره موسیقیبهترین دوستان فعلی میانسال برای دستیابی به هماهنگی با جهان ، البته با کمک چند افسانه موسیقی ، سفر خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی  ستاره پیاده روی مشاهیر دونالد ترامپ توسط من در لباس هالک شکست

بیل و تد 3 به کارگردانی دین پاریوت و توسط Orion Pictures تهیه شده است. بازیگران گسترده این فیلم توسط کریستن شوال ، هلند تیلور ، کید کودی ، بک بنت ، هال لندون جونیور و سایر موارد گردآوری شده است. در ابتدا برای اولین بار در 21 اوت برنامه ریزی شده بود ، بیل و تد 3به دلیل تعویق فیلم های دیگر در نتیجه Covid-19 ، تاریخ اکران چندین بار به دور خود منتقل شد. تا به امروز ، این تصویر برای تاریخ افتتاح 1 سپتامبر تنظیم شده بود ، اما به 28 اوت بازگردانده شد تا درگیری با آن نباشد مولانانتشار 4 سپتامبر. داستان کوتاه کوتاه ، ما در حال بدست آوردن یک چیز جدید هستیم بیل و تد قبل از پایان ماه ، و از این جهت ما سپاسگزاریم. اگر کسی بتواند ما را در این زمانهای آزمایشی نجات دهد ، بیل و تد است.

گالری – بهترین پوسترهای طنز در همه زمان ها: