خبر بد برای همه هری پاترسیم کشی های دوست داشتنی هری پاتر فیلم ها در حال حاضر در هیچ سرویس جریانی در دسترس نیستند. درست است ، هر هشت آنها حق رای دادن اخیراً در پخش کننده تلویزیونی NBCUniversal Peacock قابل مشاهده بود ، اما از آن زمان سیستم عامل را ترک کرده است. تنها مکان برای تماشای هری پاتر سریال (نفس نفس می زند!) تلویزیون کابلی است.

هنگامی که HBO Max در ماه مه راه اندازی شد ، آنها حق پخش این هشت را داشتند هری پاتر عناوین که تا اوت ادامه داشت و پس از آن پوف آنها دوباره ناپدید شدند. آنها از اول اکتبر در طاووس دوباره ظاهر شدند ، فقط قبل از اینکه یک بار دیگر عزیمت کنند ، یک ماه بمانند.

پس چرا هری پاتر فیلم ها به طور جادویی در پخش کننده های مختلف ظاهر می شوند ، فقط برای پوشیدن لباس شنا در دوران تعطیلات؟ همانطور که به نظر می رسد ، NBCUniversal تا 2025 حق پخش و پخش این سریال را کنترل می کند. با توجه به جزئیات قرارداد ، عناوین موظف هستند در کنار جانوران خارق العاده فیلم در شبکه های SyFy و USA. این بدان معناست که آنها باید موقتاً طاووس را ترک کنند ، اما به احتمال زیاد در سال 2021 برای دوره های زمانی برمی گردند.

مطلب پیشنهادی  دیوید آرکت برای "جیغ 5" باز خواهد گشت

اگر کسی هستید که در هر دو کانال کابل و کانال مشترک هستید ، این تأثیر زیادی روی شما نخواهد داشت. تنها تفاوت این است که شما مجبور به گرفتن هری پاتر فیلم ها در زمان های خاص به جای تقاضا. اگر برای همیشه از کابل فاصله گرفته اید ، ممکن است بخواهید روی یک کپی فیزیکی از فیلم ها سرمایه گذاری کنید ، در هر صورت. حداقل اشعه های Blu-ray بدون هشدار نمی توانند ناپدید شوند.

گالری – بهترین شخصیت های هری پاتر در تمام دوران: