اسپایک لی فیلم جدیدی دارد که ماه آینده به نتفلیکس می آید. Da 5 خون، حدود چهار جلبک آفریقایی-آمریکایی پس از بازگشت آنها از جنگ ویتنام توسط Delroy Lindo ، Clarke Peter، Norm Lewis و Isiah Whitlock Jr. این فیلم در تاریخ 12 ژوئن در نتفلیکس نمایش داده می شود. اما فیلم کوتاه اسپایک نیز یک فیلم کوتاه با کیفیت جدید است و همین حالا به طور رایگان در اینستاگرام او در دسترس است.

این عنوان “نیویورک ، نیویورک” است و یک ادای سه و نیم دقیقه به خانه فیلمساز و قهرمانان آن است. به نظر می رسد “تم از فرانک سیناترا” از نیویورک، نیویورک، “لی هر پنج منطقه را گشت و گذار می کند و آنها را آرام و قفل شده توسط کرونا ویروس می یابد. وی از بسیاری از نمادهای نمادین شهر ، از ورزشگاه یانکی تا ساختمان امپایر ایالتی بازدید می کند. و این کار را با ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی خود ، که در این مواقع وحشتناک کار شگفت انگیز انجام می دهند ، خاتمه می دهد.

مطلب پیشنهادی  ESPN "آخرین رقص" نمایش ضروری قرنطینه است

به علاوه ، این یک فیلم کوتاه واقعی است. همانطور که اسپایک لی در عنوان اینستاگرام خود یادداشت می کند ، Kodak فیلم 8 میلی متری و یک دوربین برای این فیلم تهیه کرد. و کارت عنوان البته در نیویورک نیکسز آبی و نارنجی است. آن را در زیر مشاهده کنید:

این یک فیلم بسیار ساده است – به قول لی ، این یک “نامه ای عاشقانه به مردم است”. ساده و ساده ” – اما برای کسانی که در حال حاضر در نیویورک زندگی می کنیم ، بسیار تاثیرگذار است. زمان ظهور پزشکان ، پرستاران ، رانندگان آمبولانس و آتش نشانان به هلال نهایی بزرگ این آهنگ بسته های کاملاً مهیج را نشان می دهد. نمی توانم منتظر بمانم Da 5 خون ماه آینده

گالری – بهترین فیلم های سال: