می توانید خرید کنید عکس خون – اولین فیلم تئاتر مبتنی بر یک کتاب طنز Valiant – در حال حاضر با هزینه 19.99 دلار در خانه ، یک مقدار ناچیز از بیماری همه گیر کوراو ویروس در حال انجام و تعطیلی سینماها در سراسر جهان. اما اگر در این اقتصاد برای شما خیلی گران قیمتی است ، یک فیلم طنز دیگر Valiant وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین تماشا کنید.

این یکی در اواسط سال 2010 ساخته شد و در ابتدا در سال 2018 منتشر شد Ninjak در برابر جهان شجاع، این ستاره محبوب ترین شخصیت های برجسته – از جمله Bloodshot ، است که توسط اینجا بازی می شود قدرت رنجرزجیسون دیوید فرانک به جای وین دیزل. در ابتدا به عنوان یک مجموعه وب طراحی و فیلمبرداری شد ، اما به عنوان بخشی از تبلیغ برای انتشار Bloodshot به سینماها و VOD ، Valiant کل این چیزها را در یک فیلم بلند اجرا کرد و آن را در دسترس همه در YouTube قرار داد.

مطلب پیشنهادی  بازی بعدی عمل دیزنی دیزنی ، "رابین هود" است

بقیه بازیگران شامل WWE و لوچا در زیر زمین کشتی گیر جان هنیگان به عنوان ابدی جنگجو ، دیمیون پواتیر به عنوان سایه بان ، دِرک تِلر به عنوان ایکس اوو مانووار و مایکل رووی به عنوان نینجاک. این کارگردانی توسط هارون شونکه انجام شده است. بدیهی است که بودجه و اثرات آن با یکدیگر مطابقت ندارد عکس خون، اما بسیار جالب است که می توانید تمام موارد مورد علاقه خود را از Valiant به دنیا بیاورید بسیار جالب است. (لباس X-O Manowar در واقع بسیار جالب است.) می توانید تماشا کنید Ninjak در برابر جهان شجاع اینجا. شخصی یک مرگ فیلم بعدی

[H/T io9]

گالری – بهترین فیلم های کمیک بوک که از مارول یا دی سی نمی گیرند: