خوب به آن نگاه کنید: جف لاو صداقت داشت.

لاو ، یکی از ستاره های سریال مستند جرم واقعی ببر پادشاه، کسی بود که برای اولین بار اجازه این کار را داد که نتفلیکس در حال تولید قسمت هشتم این نمایش است و در آینده بسیار نزدیک نیز در حال آمدن است. مطمئناً ، Netflix جزئیات مربوط به این نمایش را فاش کرد و این واقعیت است که در اواخر هفته جاری در سرویس استریم برتر است.

نمایش نامیده می شود من و ببر ببر و به طور متناوب به عنوان “قسمت جایزه” و “بعد از نمایش” برای سریال توصیف شده است. هرچه می خواهید آنرا صدا کنید ، میزبان آن است انجمن و سوپجوئل مک هیل ، که سریال کوتاه مدت خودش را در سال 2018 در نتفلیکس داشت. در این تیزر بسیار عجیب که ویژگی های مک هیل را با کلمه “NETFLIX” که روی شکمش به رنگ سیاه نوشته شده بود به زباله ها ریخت ، وعده مصاحبه با بسیاری از اعضای غیر زندان ببر پادشاهبازیگران ، از جمله جف لاو ، و همچنین جان فینلی ، ساف ، جان ریینک ، و موارد دیگر. ظاهرا مک هیل درباره آنچه در زندگی آنها از زمان اکران این اثر رخ داده است ، صحبت خواهد کرد و به یکی از تماشایی ترین نمایش ها در تاریخ نتفلیکس تبدیل شد.

مطلب پیشنهادی  آخرین سازندگان Airbender سری Netflix را ترک می کنند

این تیزری است که Netflix به تازگی آنلاین منتشر کرده است.

جالب است که هیچ یک از موضوعات اصلی نمایش – صاحبان باغ وحش خصوصی جو اگزوتیک ، کارول باسکین و “Doc” Antle – در این قسمت جایزه در میان میهمانان قرار ندارند. بگذارید بگوییم ، مجاز چالش ها این امر مانع از مشارکت حداقل یکی از آنها می شود. جالب است اگر دیگران درگیر شوند – و اگر فهمیدیم چرا آنها ظاهر نمی شوند ، چرا نیستند. یکی تصور می کند که نمایش های غالباً ناخوشایند نمایش اغلب اعضای آن ممکن است به خوبی با تعداد کمی از آنها خوب نشسته باشد. اما این نمی تواند مانع تماشای این یکشنبه شود.

گالری – اعتیاد آورترین واقعیتها در Netflix:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید