در مواقع بحرانی ، کارمندان دولت ناجوانمردانه پاون همیشه می دانند که چگونه می توانند با هم پیوند برقرار کنند تا الهام بخش تغییر باشند. هفته گذشته ، NBC آن را اعلام کرد پارک ها و تفریحات در 30 آوریل برای یک قسمت مجددا 30 دقیقه ای باز می گردند. در 30 آوریل پخش می شود. حمایت مالی توسط دولت مزرعه و سوبارو ، پارک ها و تفریحات قسمت پیوستن به نفع سازمان خیریه Feeding America سود خواهد برد. در پیش بینی این رویداد بزرگ ، این شبکه کلیپ تیزر کوتاه و اجتماعی را با موضوع فاصله از فاصله با لزلی نپ و ران سوانسون به اشتراک گذاشت. آن را بررسی کنید:

وقتی لسلی ران را بررسی می کند تا ببیند که چگونه او را در قرنطینه نگه می دارد ، آیا جای تعجب است که او انجام می دهد ، خوب ، عالی؟ وی گفت: “من حدود دوازده سال تأمین شراب پرندگان را ایجاد کردم. من می توانم شما را برخی از حمل و نقل. Swanson می گوید: “شما احتمالاً باید دندانهای سوزن خود را تیز کنید.” وقتی لسلی از او سؤال می کند که آیا او به دنبال دوری اجتماعی بوده است ، او به سادگی پاسخ می دهد ، “من از چهار سالگی مشغول انجام مسافت اجتماعی بوده ام.” بله همان قدیمی رون.

پنج سال از آخرین باری که می بینیم می گذرد پارک ها و Rec دسته. فینال سریال گردباد بود و به مرور زمان به نقاط مختلفی در آینده می پرید. در هر بار گذشت ، دیدیم که زندگی این شخصیت های محبوب به طرز شگفت آور شیرین پخش می شود. اکنون ، امی پوهرر ، رشیدا جونز ، عزیز انصاری ، نیک Offerman ، اوبری پلازا ، کریس پرات ، آدام اسکات ، راب لاو ، جیم اوهیر ، رتا و سایر موارد برای دیدار ویژه ویژه خواهند گشت.

مطلب پیشنهادی  ستاره "اجرای مرغ" به او گفته شد که "خیلی پیر" برای صداگذاری دنباله بود

شایعات از a پارک ها و Rec اتحاد اکنون سالها است که در حال شناور شدن است ، اما برنامه های شلوغ بازیگران باعث شده کار کردن با سنگ سنگین دشوار باشد. از آنجایی که تولید فیلم و تلویزیون در پاسخ به همه گیر جهانی متوقف شده است ، بازیگران می توانند قسمت های فردی خود را از راحتی در خانه های خود فیلم بگیرند. نتیجه آن به سبک DIY خواهد بود پارک ها و Rec قسمت ، شامل تماسهای بزرگنمایی و FaceTimes به عنوان بخش سابق پارک تلاش می کند تا در طول کورو ویروس در ارتباط باشد.

پارک ها و تفریحات مراسم ویژه اتحاد پنج شنبه ، 30 آوریل در NBC ساعت 8:30 بعد از ظهر پخش می شود.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال های 2010: