اگر می خواهید در قرنطینه بیشتر به ژانر اکشن ضربه بزنید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، فیلمساز جیمز گان شما را تحت پوشش قرار داده است. این جمعه گذشته ، او در زمان توییتر برای به اشتراک گذاشتن نخهای مربوط به فیلمهای اکشن مورد علاقه خود در همه زمانها – تعداد 54 عنوان پر فروش. لیست زیر را با عنوان “فیلم های اکشن A + برای تماشای قرنطینه” مشاهده کنید:

این مجموعه از سنگهای قیمتی اکشن ، از جام جم ، بسته بندی شده است کونگ فو فشار به ایندیانا جونز و اظهارات کشتی گمشده به کشتن بیل: جلد 1. برای طرفداران کلاسیک ، گزیده هایی از قبیل شمال توسط شمال غربی و دسته وحشی. به نظر نمی رسد که قافیه یا دلیل برای سفارش لیست باشد. ممکن است از نظر ترجیح رتبه خوبی داشته باشد ، اما بدیهی است که گون نسبت به هر فیلم در این لیست بسیار شور و اشتیاق دارد. این که آیا شما یک عمل جدی هستید یا به تازگی شروع به خفه کردن کرده اید ، واقعاً نمی توانید با هیچ یک از فیلمهای ارائه شده در اینجا اشتباه کنید. واضح است که گان انتخاب های خود را با احتیاط انجام داد ، بنابراین شما در دستان خوبی هستید.

مطلب پیشنهادی  «Tenet» یکی از کمترین آخر هفته های شغلی نولان را دارد

هفته گذشته ، جیمز گان نیز از توییتر استفاده کرد تا به هواداران اطمینان دهد که فیلم های آینده او ، نگهبانان Galaxy Vol. 3 و The Suicide Squad، با تاخیر coronavirus روبرو نخواهد شد. The Suicide Squad هنوز به لطف مجموعه های پس از تولید از خانه های خدمه ، برای آزادی آگوست 2021 آماده شده است. از هم اکنون، نگهبانان جلد. 3 قرار است در برنامه باقی بماند ، اما این امر می تواند تغییر کند زیرا تولیدات با تأخیرهای نامحدود به دلیل فاصله اجتماعی روبرو می شوند.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم همه زمانها: