تا این لحظه ، ما می دانیم تأثیر حیرت انگیزی که تاج کرونا در صنعت فیلم داشته است. انتشار عقب افتاده و تأخیر در تولید به عنوان عادی برای تصاویر اصلی در ایالات متحده تبدیل شده است. اما طبق تنوع، تیم پشت ماتریکس 4 فقط به جلو نگاه می کند در حقیقت ، آنها امیدوارند که تیراندازی تا اوایل ژوئیه از سر گرفته شود. تهیه شده توسط برادران وارنر و کارگردانی لانا واچوفسکی ، ماتریکس 4 اولین فیلم در بیش از 17 سال در حق رای دادن است. اما فیلمبرداری برای تلنگر علمی تخیلی طولانی مدت در اواسط ماه مارس متوقف شد ، جایی که خدمه در برلین مستقر شدند.

با اخباری جدید مبنی بر اینکه تولیدات خارج از کشور در نیوزیلند و پراگ به آرامی دوباره فیلمبرداری را آغاز کرده اند ، برادران وارنر اعلام کرده است که قصد دارد با ادامه ماتریکس 4 در هفته های آینده بازیگران این فیلم – که اعضای اصلی حق رای دادن Keanu Reeves ، Carrie-An Moss و Jada Pinkett Smith را به ارمغان می آورد – یک برنامه هشت هفته ای امضا کرده است که تا 6 ژوئیه ادامه دارد.

مطلب پیشنهادی  تاریخ انتشار نسخه های دیزنی شیفت "مولان" و "کتاب جنگل"

این حقیقت که ماتریکس 4 از سرگیری فیلمبرداری در اروپا و نه ایالات متحده به این معنی است که تاریخ ماه ژوئیه فقط ممکن است. از آنجا که چند هفته قبل از ایالات متحده ، کشورهای اروپایی به ویروس مبتلا شدند ، جدول زمانی آنها ممکن است اجازه دهد تا تولید دوباره قبل از وقوع در اینجا از سر گرفته شود. از هم اکنون، ماتریکس 4 قرار است در تاریخ 21 مه 2021 اکران شود. این ممکن است بسته به اینکه چراغ سبز برای ادامه فیلمبرداری دریافت کند ، تغییر کند ، اما ما انگشتان خود را متوقف می کنیم.

گالری – فیلم های علمی تخیلی مغزی در جریان: