قرص های قرمز همه جا! بازیگران و خدمه ماتریکس 4 بازگشت به کار

این به گفته ستاره سریال کیانو ریوز است ، که در مصاحبه ویدئویی برای خبر جدید به آسوشیتدپرس گفت Bill & Ted Face the Music که دنباله طولانی در انتظار یک بار دیگر به دنبال تاخیر چند ماهه به دلیل همه گیر شدن کرونավիր ویروس بود.

ریوز با صحبت از برلین ، جایی که فیلم در حال فیلمبرداری است ، گفت: “یک پروتکل واقعاً متفکر و مؤثر وجود دارد.” “من فکر می کنم همه مردم این پروژه را دوست دارند ، و واقعاً – اگر شما همیشه می خواهید به هر نوع وضعیتی که باید تشخیص داده شود بپردازید ، یا” چگونه این کار را انجام می دهیم؟ “افراد حرفه ای نمایش بهترین هستند.”

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی لانا واچوفسکی ساخته شده است ، همچنین فیلم قبلی ریوز نیز به نمایش در آمده است ماتریس همبازی های کری-آن ماس و جادا پینکت اسمیت. جالب اینجاست که اخیراً لورنس فیشبورن فاش کرد نه بازگشت به عنوان مورفئوس – به این دلیل ساده که او دعوت نشده است برای حضور در عاقبت. با این وجود ، وی گفت که آرزو فیلم خوب است ، و افزود: “امیدوارم عالی باشد.”

مطلب پیشنهادی  ‘Candyman's Nia DaCosta Will Direct (کاپیتان مارول 2)

ساختن دیگری عجیب است ماتریس فیلم بدون شخصیت اصلی که نشد در سه گانه اصلی می میرند ، اما احتمالاً دلیلی در داستان برای محرومیت مورفئوس وجود دارد. ماتریکس 4 قرار است در تاریخ 1 آوریل 2022 در سینماها افتتاح شود. گفتگوی کامل ریوز را تماشا کنید ماتریکس 4 درست همین جا:

گالری – زیرنویس های Dumbest Sequel در تاریخ: