یک ماه پیش ، مارول اعلام کرد که به دلیل همه گیر شدن کروناویروس و تأثیر بسیار زیاد آن بر دنیای خرده فروشی کمیک ها ، انتشار را متوقف کرده است. توزیع کننده اصلی کمیک به فروشگاه های طنز ، الماس ، در ابتدای این همه گیری ، محموله های خود را به حالت تعلیق درآورد که اساساً کل صنعت را متوقف کرده است. امروز ، خوانندگانی که برای رفع انتقام جویان و X-Men خود ناامید هستند ، خبرهای خوبی را کسب کردند: مارول برنامه انتشار هفتگی خود را تا پایان ماه از سر می گیرد.

مارول در اطلاعیه ای در وب سایت شرکت اعلام کرد که …

… به دلیل اینکه صنعت همچنان مجدداً توزیع را آغاز می کند و فروشگاه های طنز شروع به بازگشایی و انطباق با سیاست های کنونی دوردست اجتماعی می کنند ، یک برنامه انتشار متعادل را دنبال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید زیرا مارول همچنان در این مواقع غیرقابل پیش بینی به انتشار کمیک های جدید به فکر ترین راه ممکن برای هواداران ، سازندگان و صنعت می پردازد.

آنها همچنین مجموعه ای از کمیک ها و کیف های تجاری را منتشر کردند که طرفداران می توانند برای هفت هفته اول حمل و نقل معمولی مارول انتظار داشته باشند ، که بین چهارشنبه ها با کمیک های جدید و چهارشنبه ها با معاملات جدید و رمان های گرافیکی متناوب خواهد بود. هفته اول با کمیک های جدید ، 27 ماه مه خواهد بود مرد عنکبوتی شگفت انگیز # 43 ، انتقام جویان # 33 ، مادربزرگ ها شماره 10 ، جنگ ستارگان: دکتر افرا شماره 1 و زهر شماره 25 روز چهارشنبه بعد ، مارول مجموعه ای از برگه های تجارت ، از جمله منتشر می کند شگفت انگیز مری جین جلد 1 و همه چیز از Joss Whedon و John Kassady اجرا شد شگفت آور X-Men. مارول همچنین اشاره کرد که همه این عناوین به دو صورت فیزیکی و دیجیتال در دسترس خواهند بود. برای لیست کامل ، به Marvel.com بروید.

مطلب پیشنهادی  کتاب جدید ‘گرگ و میش’ تابستان امسال منتشر می شود

این یک صفح regular کاملاً منظم نیست ، اما از هر چیزی بهتر نیست – هم برای فروشگاه های طنز و هم برای طرفدارانانی که برای فرار هفتگی خود از دنیای واقعی به دنبال ابرقهرمانان مارول هستند. ما اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن فرار احتیاج داریم.

گالری – نحوه تغییر MCU طنزهای Marvel برای همیشه لطفا برای: