مارول کمیک در تاریخ 1 آوریل ، هیچ کمیک دیجیتالی را منتشر نخواهد کرد ، پس از توزیع کالاهای فیزیکی خود ، الماس طنز توزیع کنندگان ، کلیه محموله های بعدی را تا اطلاع ثانوی به دلیل نگرانی های کرونوی ویروس متوقف کرد. این خبر از دن باکلی ، رئیس جمهور مارول سرگرمی گرفته است ، که تصمیم گرفت تا عناوین جدید را خنثی کند تا شرکت بتواند یک برنامه عملیاتی را برای این اوقات بی سابقه بفهمد. به گفته نیوزاراما، باکلی معتقد است که انتشار دیجیتال کمیک های مارول بسیار خوب “در هفته های آینده” اتفاق می افتد. سعید باکلی در بیانیه خود گفت:

این یک وضعیت روان است که جزئیات هر روز در حال تغییر است ، بنابراین ما از صبر و درک شما قدردانی می کنیم زیرا همه ما در این راه حرکت می کنیم. به محض دسترسی بیشتر به اطلاعات ، ما برنامه ها و فرصت های طولانی مدت خود را برای پشتیبانی از شما و صنعت بیان خواهیم کرد.

در طول آخر هفته ، رقبای برتر مارول DC Comics اعلام کرد که آنها از اول آوریل به انتشار دیجیتال کمیک های خود ادامه خواهند داد. هنوز به نظر می رسد که کمیک های دی سی این هفته چاپ اول و نسخه های چاپی دیجیتال خود را منتشر می کنند.

مطلب پیشنهادی  طبق گزارش ها ، آمازون به خرید تئاترهای AMC علاقه مند است

مارول هنوز منتشر نشده است که عناوین اول آوریل منتشر می شود. این در حالی است که برای مدتی طبیعی جدید ما خواهد بود ، بنابراین یک نسخه دیجیتالی ممکن است بهترین شرط بندی آنها باشد. تا آن زمان ، ما فقط باید آرام باشیم و دوباره مراقب باشیم انتقام جویان.

گالری – بزرگترین سوراخ های طرح در انتقام جویان: Endgame: