شاید شما در مورد بحث شب گذشته ریاست جمهوری بین دونالد ترامپ و جو بایدن شنیده باشید. شاید خیلی بدشانس بودید و واقعاً آن را تماشا می کردید. بلند بود ، عصبانی بود ، زشت بود ، بود بد بسیار بد ، به طوری که افراد در توییتر در تلاش بودند چیزهای افتضاحی را برای مقایسه با آنها پیدا کنند.

به عنوان مثال مارک همیل ، گفت که این بحث “بدترین چیزی” است که او دیده است ، و افزود: “و من در ویژه جنگ تعطیلات جنگ ستارگان.

ویژه تعطیلات، شاید منفورترین مورد در کل باشد جنگ ستارگان اسطوره شناسی – و با توجه به بزرگی این اسطوره شناسی (و بخشهایی از آن منفور) ، در واقع چیزی می گوید. این نمایش که به عنوان یک تلاش سریع برای تهیه وجه نقد اصلی در سال 1978 در CBS به نمایش درآمد جنگ ستارگان‘محبوبیت گسترده در طول توسعه امپراتوری به عقب برمی گردد، به دلیل خط داستانی عجیب و جلوه های ویژه خود ، همراه با سوارکاری بسیار ناگهانی ، نظرات وحشتناکی از منتقدان و طرفداران دریافت کرد.جنگ ستارگان ستارگان مهمان مانند Bea Arthur ، Art Carney و Jefferson Starship. تا به امروز ، هرگز به طور رسمی در ویدئوهای خانگی منتشر نشده است.

مطلب پیشنهادی  یک فیلم جدید پیکسار جازی

و بحث از این بدتر بود.

شوخی های بسیار مشابهی توسط دیگران در سرگرمی ساخته شده است ، مانند جرمی اسلاتر ، که ریبوت فاجعه بار 2015 را نوشت چهار خارق العاده.

(اگر می خواهید در مورد اشتباهات Slater’s بیشتر بخوانید چهار خارق العاده، ما چند سال پیش در این باره با او مصاحبه کردیم.)

اینها کاملاً چشمگیر است ، اگر کاملاً غیر عمدی بازاریابی ویروسی برای جدید باشد LEGO Star Wars Holiday ویژه، کلاهبرداری از تعطیلات قدیمی ، کلاسیک ، که در 17 نوامبر در دیزنی + به نمایش در می آید. همچنین ، لطفاً رأی دهید. لطفا.

گالری – هر جنگ ستارگان فیلم ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: