دیگر هرگز به همان صورت به هرمیون لژ نگاه نخواهید کرد. برای چند سال گذشته ، ریوردیل ستاره ماریسول نیکولز زندگی دوگانه ای داشته است. نیکلز در الف ماری کلر پروفایل مه گذشته ، تحت عنوان “هالیوود هوشیار” ، که او داوطلبانه به عنوان یک مامور مخفی علیه قاچاق جنسیت بوده است ، در حالی که در نمایش محبوب CW بازی می کرد. مانند ، واقعی است. این بازیگر در چندین عمل داخلی و بین المللی نیش درگیر شده است ، و به عنوان “طعمه ای” برای جلب بچه های شکارچی در FBI ظاهر شده است. به نقل از Deadline ، داستان چنان وحشی است که تلویزیون Sony Pictures قصد دارد آن را به یک نمایش تلویزیونی تبدیل کند.

در حالی که این پروژه در مراحل اولیه توسعه است ، تلویزیون Sony Pictures از قبل حق داستان نیکولز را تأمین کرده است. این بازیگر کار خود را با FBI و نیروی انتظامی محلی در سال 2012 و در طی یک دوره طلسم خشک در زندگی سرگرمی خود آغاز کرد. نیکولز به عنوان مهمان نقش داشته است CSI: بررسی صحنه جرم و قانون و نظم: SVU، و آمادگی او برای آن نقش ها بود که او را درگیر این کار کرد. Nichols به عنوان یک پدر و مادر در حال دلال بازی کودک ، یا گاهی اوقات به عنوان یک کودک ، مستقیماً با متهمان در دست تعامل عمل کرده است.

مطلب پیشنهادی  سریال متحرک در طنز جدید ادامه دارد

در سال 2014 ، نیکولز بنیاد غیرانتفاعی یک جهان بدون برده داری را تأسیس کرد. نیکلز به عنوان خود قربانی حمله جنسی ، از سیستم عامل خود برای گسترش آگاهی در مورد این موضوع استفاده می کند. علاوه بر تهیه کنندگی اجرایی سریال بر اساس زندگی خود ، به احتمال زیاد نیکولز در آن نیز بازی خواهد کرد. چه کسی بهتر از این داستان جذاب هالیوود از خود مراقب است؟

گالری – بهترین های جنایی با رانندگی زنان: